Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Aha teraz ja

EGGstone spójrz i oceń mój zestaw :lol:

EGGstone Wejdź, zobacz i oceń: AMATI

EGGstone, rzuć okiem na moją Heather. :smile:

Milo mi :lol:

 

Jak widać teraz czas przyszedł na mnie xd, a co do zestawu to nie taki zły ten Mapex. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślałem że będzie miał trochę więcej powera :evil:

 

a już go sprawdziłeś w każdym stroju? :P

Jak będziesz miał coś kasy to zarzuć na niego ps3 i potem zobacz czy ma powera choć i bez tego powinien dawać radę. :smile:

 

[ Dodano: 30-08-2011, 09:42 ]

FT to 14x14. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze :cool: ciekawy masz ten naciąg na centralce :biggrin:

Chodzi Ci o to że mam białą łatkę na czarnym naciągu? :D

a już go sprawdziłeś w każdym stroju? :P

Prawie - na wszystkich wyższych, bo niższy raczej nie podpadł mi do gustu ;)

Jak będziesz miał coś kasy to zarzuć na niego ps3 i potem zobacz czy ma powera choć i bez tego powinien dawać radę. :smile:

Jak będzie kaska, to zobaczymy :)

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

UP w pierwszym poście - pokrowce na bębny Stagg i Cympad :D

 

A teraz zdjęcia nowego ustawienia:

ed761d99e49814b1med.jpg

a326c191eeb16499med.jpg

I cympad ^^:

a2e4aa66f110d18dmed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo, teraz ustawienie dużo lepsze, tylko bym przestawił albo nad drugiego toma albo nad floor tom, bo tak jak masz i dolozysz tam jeszcze crasha to nie będzie wygodnie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Noo, teraz ustawienie dużo lepsze, tylko bym przestawił albo nad drugiego toma albo nad floor tom, bo tak jak masz i dolozysz tam jeszcze crasha to nie będzie wygodnie. ;)

Rozumiem że chodzi o ride? :)

W sumie to on jest nad floor'em tylko że zdjęcie tak wyszło, bo aparat nie zupełnie jest z góry ;)

Co do ustawienia, to w sumie teraz lepiej się gra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproszono mnie to zajrzałam. Spoko zestaw. Powiedz mi tylko jak sprawuje się naciąg na BD? Mam na tomach Remo Ebony Pinstripe. Zrezygnowałam z kupna na BD bo miał średnie oceny w DC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym z statywie łamanym zawiesił rida, a na prostym crasha, zdjął średniego toma, i rida tak bardziej nad centralką, a hh bym dał bliżej werbla, ale to takie moje jak tobie się dobrze tak gra to znaczy że jest dobrze, ale polecam spróbować tego ustawienia, bo myśle że warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że jak będzie jakaś kaska, to zamierzam kupić do wszystkich talerzy te cympady! Są świetne! Zero przydźwięków! Znacznie poprawia brzmienie ;) Naprawdę różnica dosyć odczuwalna (szczególnie że przez tydzień grałem na gumowych podkładach :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zero przydźwięków!
nie każdy lubi suche brzmienie blaszek, zwłaszcza ride'a ;) skoro ucina przydźwięki to ja bym nie chciał tego:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może z tego mojego opisu zabardzo to nie wynika, ale naprawdę brzmienie znacznie się poprawiło gdy zmieniłem te gumowe podkładki na cympada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przeczę;) Piszę tylko, że mie każdemu taki wynalazek podejdzie... gusta się zmieniają... miesiąc temu dawałem po 2 żelki na werbel, dzis daje 1 albo 0... zalerzy od humoru:p każdy ma inne gusta, każdemu się zmieniają;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny zestaw, po zmianie ustawienia widać, że cały czas się rozwijasz i ciągle szukasz. Tak trzymać :)

 

A teraz mała sprawa prywatna:

 

Music_Center

F.U.

Seeker

oraz cała pozostała brać :

 

Obejrzyjcie i komentujcie moje bębny KLIK

 

Pozdrawiam

StawRos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

StawRos, dzięki za dobre słowo :)

 

Narazie niestety bębenki stoją w domu w pokrowcach, a ja siedzę w internacie i staram się szukać jakiejś salki :(

Mam nadzieję że znajdę ją jak najszybciej, albo jeszcze lepiej - dostanę jakąś w INT :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...