Skocz do zawartości
Wojt

Premier Cabria XPK... Update - OCDP Snare!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przedstawiam moją drugą miłość, zaraz po mej kobiecie :]

 

obrazek1te3.jpg

2s8fmhc.jpg

2yttfmp.jpg

43mvmdz.jpg

437x6vs.jpg

4cuufpt.jpg

30j3c4y.jpg

4dnhm5v.jpg

 

Premier Cabria XPK w kolorze Magenta Fade ( kolor najlepiej widać na 5 zdjęciu)

Tomy 12"/14"/16" (naciągi Evans G2/Resonant)

Centrala 22"/18" (EMAD)

Werbel 14"/5,5" (EC-2/Hazy200+Puresound Blasters)

 

Hi-hat - Alchemy Professional Power-X 14"

Crash - Zildjian ZHT Rock 16"

Crash - Alchemy Professional Power 18"

Ride - Alchemy Professional Raw Ride 20"

China - Wuhan 12"

Hardware - Premier/Basix

Twin - Tama Iron Cobra

Stołek - Mapex Big-Cat

 

Pozdrawiam Wojt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna :)

 

Gratuluję Ci - to jest jeden z moich dwóch typów na przyszłość, ale chyba jednak konfiguracja standart + w przyszłości dodatkowa 14" floor :)

Opisz, jak się spisuje w próbowni, studio, na scenie itp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe fajny jest ten kolorek

A tak - super gary. Super bębny, blachy, naciągi też bardzo dobre.

Fajne zdjęcia zrobiłeś.

 

Bębny super sie preentują, no i ta Iron Cobra....

Ile Cie łącznie wyszły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, mam je dopiero od 2 tygodni.. W przyszłym tygodniu prawopodobnie będe coś na nich nagrywał więc powiem co i jak w studio. Na scenie jeszcze nie miałem okazji występować. Co do moich uczuć... pozwole sobie zacytować właśną wypowiedź z konkurencyjnego forum perkusyjnego, ok? ;)

 

heh, no więc czekałem nań ponad 5 miesięcy, fakt, troche to trwało ale cierpliwość popłaca :) W porównaniu do EP Custom którego używałem półtora roku... przepraszam.. trudno to w ogóle porównywać. Bębny są starannie wykonane, lakier jest starannie nałożony, nie doszukałem się żadnych niedoróbek prócz jednej.. Floor tom 14" ma wyszlifowaną nierówno jedną krawędź, czym to sie objawia? Jedna śruba jest ledwo co dokręcona a Tension Watch pokazuje wartość o ponad 30 większą od tej przy innych śrubach. Jest to dość spora niedoróbka, niestety, jak widać zdarza się. Będe musiał to lekko podszlifować, ale nie stanowi to dla mnie większego problemu. Tomy są naprawde fajne, centrala ma ładnego kopa, naprawde wystarczającego nawet do naprawde mocnej muzyki, natomiast werbel...mmm.. Poprostu magia, w nim zakochałem się od pierwszego uderzenia, jakkolwiek by się go nie nastroiło to on i tak brzmi kapitalnie. Narzekam jedynie na Hazy 200, wolałbym 300, ale w DC akurat nie było. Wyżej muszę go stroić, przez co śruby są prawie na maksa dokręcone, żeby naciąg był wysoko nastrojony. Hardware jest niezły, są jednak pewne mankamenty, chociażby filce na statywach są miernej jakości, będę musiał je w bliskiej przyszłości wymienić. Statywy są porządne, choć te Basixa po sto-pare złotych są dużo bardziej masywne i pewne. Cóż... Wydaje mi się że za tą kase to naprawde dobry zestaw, jest bardzo ładny, a na drobne błędy można przymknąć oko kiedy się uderzy w którykolwiek bęben. Naprawde mega.

 

 

Thormes - one mają prawie taki sam kolor jak na zdjęciu numer 5. Na tych zdjęciach są troche bardziej czerwone niż w rzeczywistości. Jednakże do fioletowego one nic nie mają, możę ciut z czerwieni...

Jutro wezme aparat i postaram się pokombinować w ustawieniach żeby uzyskać dokładne odwzorowanie koloru. pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko co do koloru. Czy one sa całe ekhm w tym pieknym kolorze jakm jest rózowy i poprostu cien sprawia ze wygladaja do polowy czarne czy tez są 2 kolorowe (obstawiam opcje nr 2 ale nie jestem pewny :d)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak sama nazwa Magenta FADE sugeruje, opadają w kolor czarny w sposób stopniowy, co tworzy jakże przyjemny miód na oczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poprostu cien sprawia ze wygladaja do polowy czarne czy tez są 2 kolorowe

 

Cieniu, czemuś to uczynił ? ...

 

ps. perkusja prezentuje się znakomicie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dokładnie ten naciąg który pokazał Adasko, wziąłem go na próbe, wcześniej używałem HD Dry, i szczerze powiedziawszy chyba bardziej mi sie podobał :] Jak mi się ten zużyje to kupie jeszcze ST dry i zrobie porównanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chciałem zapytać o ten naciąg na werblu ostatnio kumpel co robi w hurtowni muzycznej pokazał mi go. Nawet chciałem kupić ale do najtańszych nie należy a nie wiem czy faktycznie wart jest tych pieniędzy... Jakbyście mogli napisać o swoich odczuciach co do tego heada to byłbym wdzięczny. No a garki hmm miodne :) :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze Ci pogratulować :) bo to jest dokładnie ten zestaw, który mi się marzy :) To malowanie jest idealne :biggrin: już sam kolor szokuje :) No i blachy podobne jakie chciałbym kiedyś posiadać zwłaszcza jeżeli chodzi o ride'a alchemy :) Naprawde masz dobry gust :)

Ile dałeś za same garki i gdzie zamawiałeś? Jest możliwość zobaczyć gdzieś na śląsku ten zestaw w sklepie?

I już tak nawiasem zupełnie. Jak bedziesz posiadał nagrania tego sprzetu, prześlij proszę mi na maila (myszorlf@tlen.pl) lub też zamieść w dziale twórczość forumowiczów :)

Pozdro! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem Premier nie produkuje juz seryjnie XPK. Wyglada to tak że ja czekałem pół roku na ten zestaw, nei ma takiego w Polsce w żadnym sklepie. Jesli sie dobrze orientuje to oni robia te zestawy na zamownie, dlatego tak dlugo sie czeka. Cena którą zapłaciłem to normalna cena rynkowa za xpk. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XPK nie ma w Polsce ? przecieżto bzdura ! ja kupowałem swoją 1 lutego b.r . i dałem za nią troche mniej niż 3450 zł ! w Drum Store u Tomka. pozdro ! przecieżto ich najnowszy wybór a ty mówisz że już nie produkują. że na zamówienie ! na zamówienie to sie robi takie gary jak Pearl Msterworks

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obaj macie rację. Dawno temu Premier produkował serię zwaną XPK, było to kompletnie co innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli w przyszlosci bedziesz zainteresowany to za jakis rok bede mial do sprzedania droga centralke i tom 10 do sprzedania,za jakies 2 tygodnie bede mial taki zestaw xpk dwu centralowy z tomami 10,12,14,16na zamowienie.mysle ze z momentem jak wygasnie mi umowa bede chcial go jednak sprzedac...no chyba ze sie bardzo przekonam do niego i bedzie mi pasowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się powtarzać że bębny po prostu śliczne. Wojt, nagrałeś już coś na nich? Bardzo mnie ciekawi jak z tym wszystkim zgrywa się raw ride...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minęło trochę czasu odkąd pokazywałem pierwszy raz moje bębny... Poczyniłem kilka modyfikacji i w tym momencie przedstawiam Wam mój odświeżony zestaw. Pozdrawiam i zapraszam do oglądania.

 

Premier Cabria XPK modyfikacje

miedzy innymi

-założenie obręczy

-zmiana sposobu mocowania tomtoma

-zmiana Zildjiana ZHT (do sprzedania) na Alchemy Professional Power-X Crash

 

img6466kv5.jpg

okfl9dt8.jpg

img6450us2.jpg

img6434fb2.jpg

img6440ce2.jpg

img6443ex9.jpg

img6464bf9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plastry zostały po nagrywaniu, bębny krócej wybrzmiewały, co w przypadku mojej sali prób jest całkiem pozytywnym efektem. Mimo to - spróbuje dzisiaj zrobić tak jak mówisz. pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...