Skocz do zawartości
brylant82

Wysyłka perki Kurierem

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje porady. Może ktoś wysyłał perkę kurierem.Jakie firmy polecacie i jak wygląda sprawa z zapakowaniem wszystkiego. Z góry dzięki za pomoc!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej wysyłam i odbieram DHL i UPS i nigdy nie miałem z nimi problemów, a trochę już rzeczy przeszło przez ich ręce, w tym 2 zestawy. Druga sprawa że trochę drogo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem perkusje 12,13,16,22 werbel statwyw hi hat, statyw łamany, statyw werbel, hi hat, crash holdery, nóżki do floora w dwóch paczkach obie po 22kg za 108 zł firmą UPS w 24h z pod Poznania, a mieszkam nie daleko Rzeszowa. Myślę ze firma godna polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja wysyłałem kurierem z Anglii 2 werble. W Polsce kurier przesłał dalej UPSem. Paczka dotarła w 3 dni robocze. (z Anglii do Polski) Sprzęt w nienaruszonym stanie, ale lepiej wykupić odpowiednie ubezpieczenie, jeżeli UPS oferuje.

 

Werble zawinąłem twardą gąbką, folią z bąbelkami i 3 warstwy tektury. Lepiej więcej niż mniej. :smile: Zakleiłem taśmą górę i dół paczki żeby się nie rozleciała. Waga paczki 15kg, wymiary; 47x47x60cm . Na paczce napisałem markerem niezmywalnym adres, na osobnej kartce w koszulce też. Zapłaciłem 30 funtów około 140PLN.

 

Polecam UPS.

 

EDIT: Paczka była ubezpieczona, wykupiłem ubezpieczenie od pierwszego kuriera, który po nią przyjechał. Cena ubezpieczenia; 8 funtów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam UPS i www.kurjerzy.pl :)

Przesyłka o wiele wiele tańcza, nawet 50%+. Tak wysyłałem swoje gary i nie tylko, żadnych problemów, naprawdę polecam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilne pytanko, sprzedając bębny przez allegro i wysyłając kurierem- czy kupujący

z powodu jakiegoś "widzi mi się" (wiadomo to używany sprzęt) może nie przyjąć przesyłki, przez co wróci to do mnie i będę musiał płacić za wysłke?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pilne pytanko, sprzedając bębny przez allegro i wysyłając kurierem- czy kupujący

z powodu jakiegoś "widzi mi się" (wiadomo to używany sprzęt) może nie przyjąć przesyłki, przez co wróci to do mnie i będę musiał płacić za wysłke?

 

Pozdrawiam

Nie ma takiej opcji. Dziwne pytanie zadajesz...opisz stan towaru zgodnie z prawdą a nie wymyslaj jakies powody "widzimisie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...