Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, co doprowadza Cię do szweskiej pasji, irytuje, mierzi, wku...rza ?

(jeśli temat był, wywalić)

 

Zacząłbym od siebie, ale tak na dobrą sprawe nic mnie ostatnio nie wkurza:). Trudno w to uwierzyć, ale majowy weekend bardzo pozytwynie mnie nastroił.

No, może jedno mogłoby ulec poprawie - fundusze (na zakup tego i owego), (liczę jednak, że rozwiąże połowicznie ten problem, poprzez załatwienie sobie jakiejś roboty na wakacje).

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat rzeka.

 

Zacznijmy od postępowania pseudorządu.

Np. ostatnia wypowiedź ministra Sikorskiego, o którym pierwszy raz cokolwiek słychać bo nie robił do tej pory NIC, a teraz wk..wił Rosjan nie na żarty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ekstremalnie wkurza obłuda ruskich, jaki to ich kraj jest wspaniały, że u nich to jest wszystko co można na świecie zobaczyć! Ale najbardziej to ruski rząd.. jak oni mnie :evil: wku**iają :evil:

to jest nie do opisania.. ruska zasada: pokaż mi winnego, a ja ci już znajdę na niego paragraf, żywy przykład teraz jest: Chodorkovski, czy jak mu tam.. napewno został zraniony w zwykłej bójce, a tak wogóle to nigdy by ruskie nie wysłali na sybir, za to, że im nie pasował i nie pracował dla rusków.. oczywiście historia nie daje nam żadnych przykładów takiego karygodnego postępowania.. :evil:

PS. I jeszcze ten ch**erny gaz ziemny.. WRRRRR :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie wkurza aktualnie matura i szekspir ;-)

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

babka od historii... babka od chemii, ludzie ktorzy sie bez powodu gapia na ciebie, bo wtedy nie wiem o co im chodzi. Nasz prezydent, Glupie pytania, Jak ktos pyta co 5 min o to samo, Przydupasow chodzacych za toba. NO LOL po prostu wkurza mnie to co glupie i juz. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie...hm...wredni ludzie, nietolerancyjni nauczyciele, szlabany od rodziców (ehh...sweet życie nastolatki :doubt: ) poza tym hmm...wizja egzaminu ustnego z francuskiego, do którego się wogóle nie przygotowałam, a muszę zaliczyć, same DOPy z chemii, no i czasem mój facet jak coś mu odwali i ma pretensje, że zasypiam w nocy zamiast zajmować się nim ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i czasem mój facet jak coś mu odwali i ma pretensje, że zasypiam w nocy zamiast zajmować się nim ;)

 

pffff :neutral:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwuje napewno nasz prezydent, i to że popiera Radio bezryja.

Denerwuje mnie ciemnota większości Polaków(w końcu ktoś go wybrać musiał..)

Wku**ia mnie natomaist prostactwo ludzi mnie otaczających(często nie mamy na to wpływu neistety). Ich głupota, ciemnota, zacofanie, prymitywizm. To że swoja głupotą ranią osoby mi bliskie(przygoda poniedziałkowa...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, ogólnie poziom polskiej polityki dobija (chociaż nigdy nie był wybitny) - prym wiodą tutaj 2 kaczki.. Chociaż, heh może nie powinienem tak pisać, bo czytaliście zapewne, że jeden satyryk za zmontowanie pewnej fotki (2 kacze kupry i napis "teraz drodzy wyborcy możecie pocałować nas w kupry), dostanie prawdopodobnie wyrok 3 lat więzienia za znieważenie głowy państwa (tymczasem mordercy wychodzą za kaucją :roll: :roll: ).

Heh..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mnie wkurza: Polski prezydent i jego brat bliźniak; dresiarze, technomaniacy i ćpuni (jednym słowem blokersi i penerzy); spojrzenia na swoją osobę (takie o jakich pisał mattmatthew); moi starzy razem z siostrą 10 lat starszą; ciemnota moherowych beretów i innych pierd**nych nawiedzonych chrześcijan; wkurza mnie jak mi ktoś próbuje wjeżdżać na sumienie (nie mam go, więc po co durny wysiłek ? :???:); łatwe blachary (swoim pyskowaniem i gówniarstwem)... Jak mi się jeszcze coś przypomni to napiszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli takie małolaty, które swoim pyskiem i otoczeniem wskazują na to jakie są puste. Przykład ? 16 letnia siksa z starszym o 4 lata frajerem ubranym jak blokers, który gotów jest Ci sprzedać jednego za to, że sie patrzysz, chociaż musisz, bo nigdy nie widziałeś tępej, pyskującej dziewczyny z jej większym "ziomalem" :doubt:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeee....no...dziekuje za wytlumaczenie:)

A ja jestem 16 letnia dziefcynka...ehh...małolata? Nie no...jestem całkiem dojrzała, no i...nie pyskata! Chyba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wizja egzaminu ustnego z francuskiego,

mysle ze dla egzaminatora to dosc ciekawa wizja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o Bosz ! :roll: Nie obgadywaliśmy, tylko tak sobie rozmawialiśmy o tym poście (jako wypowiedzi Ofkoz) ze spódniczką :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie cała ludzkość jest denerwująca, ale jakoś trzeba z tym żyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie irytuje jak przychodze do znajomych i kazą mi sciagać buty i to mnie raczej irytuje... dlatego do nich dzwonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mnie irytuje jak przychodze do znajomych i kazą mi sciagać buty i to mnie raczej irytuje... dlatego do nich dzwonie

 

Buhahahahaahahahahah! :D

Wyobrażasz sobie, że zaproszą Cię do domu, powiedzmy w ubłoconych butach?;p

 

Jak narazie imo najlepszy post tego tematu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oto co mnie przed chwila wkurzylo

07:12:23 (8989574)
jestes?
11:23:43 anfort (1107954)
zalezy kto pyta
11:25:18 (8989574)
ooo to dobrze
11:25:23 (8989574)
to ja, anka, zmienilam numer
11:25:30 (8989574)
jestes kosmita?? 
11:25:33 (8989574)
muahahah
11:25:38 (8989574)
wez sprawdz lepiej 
11:25:44 (8989574)
__www.ufoki.pl__
11:25:49 (8989574)
chyba masz wszystkie objawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...