Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

nie jestem agresywny :) po prostu wkurza mnie jak ludzie sie bez sensu besztają, a przemoc rodzi przemoc, gdyby kazdy zawsze reagował na tym forum chamską odzywką na zaczepki to prawdopodobnie bylyby tu tylko wyzwiska. naprawde, sposob prowadzenia rozmowy (nawet z chamem) powinien podlegac pewnym zasadom, tym bardziej rozmowy publicznej.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh a ja lubię byc agresywna:D dzisiaj mnie na przykład, siedziałam sobie z kumpelami na schodach przed domem gitarzystki i podeszło do nas trzech powiedzmy 8 czy 9 latków...i co? i zaczęli nas od "głupich, pojeb***ch piz*, popier***onych ku*w" wyzywać, i co? no i co ja miałam w tej sytuacji zrobić? owszem, na początku nie reagowałyśmy na małolatów, ale później jeden skopał mi plecak a to już bylo nie fajne, no to wokalistka, że nie chciała się użerać to pogłaskała tylko jednego po główce, a ja (jak mówiłam jestem wredna i agresywna) tak więc złapałam gówniarza za łeb i kazałam mu mnie przeprosić (oojjj jaka byłam zła) no to uklęknał ładnie przede mną i błagał o przebaczenie...tylko że oddalił się o 3 kroki i zaczął znowu jaka to jestm poje***ą dziwką:) no, ogółem było zabawnie:) zastanawiam się skąd te dzieci takie słowa znają:) ale cóż... Chamstwa nie lubie, ale nie potrafie spuścić głowy i nie zareagować, jeśli mnie ktoś wkurza to po prostu mu to mówię, a jeśli nie reaguję i wkurza mnie jeszcze bardziej, to no coż... może taki wiek, może i jestem buntowniczką, mam ostry charakterek, który niektórym nieodpowiada, drugs&sex&rock, ale z tego się podobno wyrasta, pomarudzę, pomarudzę i przestanę:) Ogółem wszystko mnie ostatnio wkurza, z facetem się kłócę, wkurza mnie strasznie, a nie potrafię z nim zerwać, w szkole obrywam pały, rodzice chcą mnie wyrzucać z chaty ( no, prawie...) no i dzisiaj po lekcji historii szanowna pani profesor wysłała mnie na rozmowę do psychologa:/ suuuper! tak więc - w następny czwartek jestem zwolniona z lekcji (chociaż jakiś plus) i siedzę u psychologa, a ona sprawdza czy mam zaburzenia emocjonalne, no! Podobno mam problemy z koncentracją...no coż...:/. Poza tym cierpię na bezsenność, nie potrafie pocieszac ludzi i zrobię sobie siarę na vive, no... nie wiem co mnie jeszcze wkurza, ale pewnie dużo, Giertycha nawet polubiłam bo nam załatwił wolne z racji tego że Benio16 przyjeżdża:) Także nie będę narzekac na politykę... No i jeszcze wkurza mnie to, że tacy jak np. Tokio Hotel zarabiają full kasy i nic nie musza robić,no poza koncertami i wywiadzikami (ehhh...) piepszone Niemcy, tam jest zawsze więcej możliwości! Nie, nie jestem materialistką, po prostu uważam, że to nie fair, no! W Polsce nie da się tak łatwo zaistnieć. A jest pewnie dużo niezłych zespołów ( i zero aluzji do mojego, bo ja jestem taką perkusistką jak z "koziej dupy trąbka", owszem uczę się- ale to za mało) No ale w takich Niemczech choćby LaFee czy Killerpilz? ehh...no cóż...co jeszcze? No...składałam jeszcze na przykład papiery dziś do LO na pierwszy wybór i dostałam numerek "300" ehh...a miejsc jest 180! No i to nie koniec...myślę, że do piątku się do 500 podbije:/ No i to mnie też wkurza, że się moge nie dostac tam gdzie bardzo chcę, tylko zmuszona będę iść do takiej dziewiątki, koło kościoła jezuitów, na przeciwko samochodówki! bleee. no, to chyba tyle:) Dziękuję za uwagę:) Jak admin czy mod uzna, że za długie to proszę usunąć...

NO!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w następny czwartek jestem zwolniona z lekcji (chociaż jakiś plus) i siedzę u psychologa, a ona sprawdza czy mam zaburzenia emocjonalne, no! Podobno mam problemy z koncentracją...no coż...:/. Poza tym cierpię na bezsenność, nie potrafie pocieszac ludzi i zrobię sobie siarę na vive, no... nie wiem co mnie jeszcze wkurza, ale pewnie dużo,

 

Jakie wypracowanie!! :biggrin:

 

Czyzbys miała ADHD? :lol:

Nie daj się!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...Czyzbys miała ADHD? :lol:

 

Odnoszę wrażenie ,że ADHD to dominująca cecha u perkusistów :razz:

(wystarczy spojrzeć na avatar jankesa...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc wszystkich nas niedługo zaproszą na krótką rozmowę z psychANALitykiem i do degradacji :D :badgrin: :evil: :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...Czyzbys miała ADHD? :lol:

 

Odnoszę wrażenie ,że ADHD to dominująca cecha u perkusistów :razz:

(wystarczy spojrzeć na avatar jankesa...)

 

Jankes_Olkusz to nie ma ADHD na tylko wpadł w dziką furie!!(komentarz do avatara)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można by teraz założyć osobny temat:

 

Dlaczego koleś na avatarze u jankesa wpadł w furię? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w szkole obrywam pały

 

ała... :doubt:

 

Dlaczego koleś na avatarze u jankesa wpadł w furię?

ten koleś na avatarze to chyba on sam... a wytłumaczcie mi w miarę jasno, co to jest ADHD ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wytłumaczcie mi w miarę jasno, co to jest ADHD

 

Pozwolę sobie zacytować: "Kręci się, jakby miał qwa robaki w d*pie"

Mam nadzieję, że jest to wyczerpująca odpowiedź ;)

 

PS. Prawdziwe ADHD naprawdę jest straszne. Z takim człowiekiem nie da się wytrzymać. Przeżyłem to na własnej skórze :evil:

 

tzn. człowieka z ADHD, a nie swoje ADHD ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurza mnie ostatnio licznik ilosci osob na czacie... a szczegolnie oczekiwanie na niego :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a wytłumaczcie mi w miarę jasno, co to jest ADHD ;)

 

Jest to zespół nadpobudliwości psycho-ruchowej!! Taka osoba nie może usiedzieć na miejscu!!Ma głupie wybryki za które nie odpowiada jak ma to udowodnione. Coś w stylu "zielonych" papierów!! (A może żółtych??) :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anfort,

wkurza mnie ostatnio licznik ilosci osob na czacie... a szczegolnie oczekiwanie na niego

 

Mnie dzisiaj również wkurzył ten licznik i go usunąłem.

W dzień chodzi w miarę poprawnie, ale wieczorem tak muli forum, że przykro mi ale musiałem go zlikwidować. Mam nadzieję, że na korzyść forumowiczów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego koleś na avatarze u jankesa wpadł w furię?

 

To jest symbol jak bardzo wczuwam się jak gram na bebnach. Troche na przekór taki avatar dałem. Po co ludzie mają widziec jaki jestem piękny :razz:.

 

Myslę że Mysterion i Vanpeld (widziałem sie osobiście z nimi) mogą potwierdzić ze bardzo spokojny i sympatyczny ze mnie człowiek ;) a więc nie bójcie się :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myslę że Mysterion i Vanpeld (widziałem sie osobiście z nimi) mogą potwierdzić ze bardzo spokojny i sympatyczny ze mnie człowiek a więc nie bójcie się

 

Oczywiście, że potwierdzę :D bynajmniej jankes nie zdradza żadnych objawów ADHD (wiem jak to mniej więcej wygląda bo mój brat ma w klasie gościa z tą przypadłością).

 

Co do avatara to nie wiem czy słusznie ale odnoszę wrażenie że ten koleś z gifa gra czasem szybciej a czasem wolniej :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do avatara to nie wiem czy słusznie ale odnoszę wrażenie że ten koleś z gifa gra czasem szybciej a czasem wolniej :) .

Dobre spostrzeżenie, ale moje pytanie brzmi: "Czym on Qwa gra ? Klawesami ?" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. lody pomaranczowe na patyku

2. takie paleczki do naprowadzania samolotów na lotniskowcach w nocy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kbl, a co, chciałbyś żeby i Twoje się tak świeciły ? :P Kiedyś ... x lat temu był pewien czeski zespół grający jhakąś tam muzyke, ale perkusiste mili wy*******go i gość miał swój numer solowy, kiedy to na scenie światła gasły i było widać tylko fluopałeczki jak powietrze cieły :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do avatara to nie wiem czy słusznie ale odnoszę wrażenie że ten koleś z gifa gra czasem szybciej a czasem wolniej :) .

Dobre spostrzeżenie, ale moje pytanie brzmi: "Czym on Qwa gra ? Klawesami ?" :lol:

 

A ja myślałem ze to jakaś gruba baba jest....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe.... a mi sie wydawało, że Jankes ma w avatarze swoje zdjęcie.... hehe... zapomniałem, że ma takie coś ;) koszmar... to sie nazywa wyższy stan świadomości... a raczej jej brak ;)

 

i chyba właśnie to zaczyna mnie u siebie wkurzać ostatnio...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuje, że nadszedł czas aby się wypowiedzieć w temacie. Straszliwie wk***ia mnie złodziejstwo w Krakowie... w ciągu ostatnich 4 miesięcy zostałem okradziony dwukrotnie w tym raz przez kieszonkowców... Łączne straty ponad 700 zł (w tym 500 zł wczoraj) Jakbym dorwał takiego ch**a to bym chyba zapie***lił. Ehhh z góry przepraszam wszystkich wrażliwych na wulgaryzmy, ale jak tu się niezbulewrsować, jak człowiek odkłada 2 mies. na metronom, a tu mu ktoś w 5 min zapier***i ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vanpeld

 

Wcale Ci sie nie dziwie!! Mnie też to wkurza a z takimi typami postąpiłbym tak samo jak Ty. Tępić złodziejstwo i oszustóW!! A Tobie szczerze współczuje!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie wkurzyła na przykład dzisiaj "pani kanar" która mimo tego, iż tłumaczyłam że zgubiłam portfel z kom kartą (bilet miesięczny) i tak kazała mi zapłacić manadat, że tego biletu nie miałam =/ wredna była...jeszcze mnie na deszcz wyciągnęła=/

POLSKA jest zacofana jakaś... Identyczną sytuację miałąm w Brukseli...na szczęście miły pan dał się przekonać, że jeśli mu zapłacę to nie będę miała kasy na "belgique souvenir"...wytłumaczyłam, że Belgia jest taka fajana, że musze sobie dużo rzeczy kupić, a on mnie by tej przyjemności pozbawił zabierając mi 100 Euro:/

Eh...Pozdrowienia dla Pana Kanara z Brukseli...A ta wredna baba dziś mnie wkurzyła...Ja chce sie z tej powalonej Polski jak najszybciej wyprowadzić:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a mnie wkurzyła na przykład dzisiaj "pani kanar" która mimo tego, iż tłumaczyłam że zgubiłam portfel z kom kartą (bilet miesięczny) i tak kazała mi zapłacić manadat, że tego biletu nie miałam =/ wredna była

 

Dziwisz się??Nie mogłas jej udowodnić tego że miałaś karte więc dała Ci mandat!Takie jest życie - ludzią nie należy wiezyc na słowo!!A Kanar w Brukselii wykazał się po prostu grzecznością!!był miły i tyle!!Pozdrawiam1!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...