Skocz do zawartości
pawel199614d

Pierwsze talerze

Rekomendowane odpowiedzi

Czy może mi ktoś doradzić co do wyboru blach. Kupiłem świetną perkusję, ale blachy nadają się tylko na złom. Zastanawiałem się nad zestawem meinl HCS hi-hat, crash, ride i splash za 700zł, ale wole zapytać kogoś bardziej doświadczonego ode mnie zanim dokonam zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest zależne od budżetu, ja kupiłem bardzo dobre Alchemy Pro Arty za około 1100zł używane i grają jak marzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 700 zł to mógłbyś kupić używane Sabiany b8,Paiste 502,Meinl MCS lub Zildjiany ZBT,radze Ci celować właśnie w te blachy,a nie pożałujesz ,a Meinle HCS-y to mosiądz,a te podane powyżej to brąz więc nie zastanawiałbym się nad mosiądzem tylko szukał używek blach z B8. Pozdrawiam :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe meinle hcs kosztują ok. 600zł, nie 700. Ale też bym radził dozbierać te parę stów i kupić coś z b8, ew. polować na okazje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZXT to też dobre talerze,swego czasu miałem crasha 16" medium-thin i po 1.5 roku grania pękł,ale miałem z nim same dobre wrażenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sabiany b8,Paiste 502,Meinl MCS lub Zildjiany ZBT,

Też bym polecił te blachy, ale prócz ZBT. Ogólnie trzy najniższe brązowe serie Zildjiana do mnie nie przemawiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZXT i ZHT mogą być, ale ZBT, to porażka. Meinle MCS też wcale nie są dużo lepsze. Sabiany b8, ew Paiste 502.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a Zildjian Planet Z

Nie kupuj tego pod żadnym pozorem!! :shock:

Gwoli wyjaśnienia. Planet Z jest z mosiądzu, więc dlatego nie jest wart zainteresowania. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...