Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Po 2 tygodniach grania sygnowane Wecklem nylony niestety kończą żywot. Szybko strzepią się na 3/4 wyrokości, od blach. A nie jestem metalowcem. Gram rimshotem na werblu, mocno obciąża to pałki niżej. Sądzę, że wytrzymają jeszcze około tygodnia. Te VF leżały mi w rękach nieźle, są dla mnie odrobinę za grube, minimalnie. Zastanawiam się na Ahead, te pałki kojarzą mi się nieodłącznie z metalowym łojeniem, ale chyba czas złamać stereotyp. Rimshot zabije chyba każdy inny rodzaj pałek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje też nie są złamane, ale już się znacznie postrzępiły. Czy ktoś może podzielić się wrażeniami po przesiadce z VF na Ahead?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś może podzielić się wrażeniami po przesiadce z VF na Ahead?
Pierwsza i najgorsza wada Aheadów jest taka, że one po prostu nie brzmią.

 

Co do wytrzymałości pałek, to ja nie wiem jak można je tak szybko niszczyć :P

Od GTomka na forum kupiłem dwie pary VF Jam Master na początku lipca jakoś, jedną parą gram na padzie, drugą na zestawie - gram cały czas i dopiero zaczęły mi się główki strzępić (drewniane ofc). :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram Aheadami...po przejściu z gładków. Jak teraz biorę drewnianą pałkę do ręki to mi zaraz wypada...takie przyzwyczajenie. Aheady kupiłem za 70 zł nówki i cieszę się że nie dałem 150 za nowe ze sklepu bo bardzo bym żałował. ale mam je na zapas jak skończy się drzewo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam odwieczny problem z główkami. Pałka potrafi mieć tydzień i być w dobrym stanie, a pół główki mi się odłupie ;-( (a wtedy pałka już do wyrzucenia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nylony w VF, które mam w tej chwili (Weckl sygn) są mocarne. Pałka się za moment rozleci, a nylon siedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest fakt, nylony w VF trzymają się solidnie, aczkolwiek raz mi się zdarzyło, że główna nylonowa mi się odłupała na samym czubku, ale myślę, że musiałem gdzieś w coś krzywo uderzyć czy coś, bo to nie było zbyt typowe. ;)

 

Ale i tak już nie używam nylonów, bo z czasem przestało mi się po prostu takie brzmienie podobać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak całe życie gram na VF to ostatnio strasznie się zawiodłem. Dwa razy pod rząd kupiłem sobie model AS5B. I oba rozleciały się po dwóch tygodniach. Nie gram żadnego wegetariańskiego metalu, a ta pałka ma wielkie tendencje do rozdarcia się przez środek. W dodatku bardzo łatwo się "mechci" na górze. Główka też się szybko rozlatuje. Może trafiłem na jakieś trafne egzemplarze. Ale dwa razy pod rząd? :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...