Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam wam moją miłość ,czyli Weronikę ;)

 

Sonor Force 1001

 

Centrala 22" 16""

Tom 12"

Tom 13"

Floor Toom 16"

Werbel stalowy 14"

 

Blacharka

 

Hi-Hat Sabian B8 14 "

Amedia Classic Crash 16 "

Meinl MCS Crash 16 "

Meinl MCS Ride 20 "

Wuhan China 16 "

 

Hardware

 

Statyw prosty MAPEX

Statyw prosty no-name x 3

Statyw pod hi hat MAPEX

Statyw pod werbel no-name

Twin Fame

Naciągi

 

Werbel - Remo Ambassador Coated

Tomy i Floor - Remo Pinstripe

Centrala - Remo Pinstripe

 

Dodatki

 

Pałki Vater Manhattan 7A

Słuchawki No-name

Stołek no-name

 

f43cf246a6925fddmed.jpg 7962c522f92184b6med.jpg 3a6650685d800d8emed.jpg 963a2f9bd0523ad7med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość zdjęć powala :lol: A tak wogóle, to jak się sprawuje chinka Wuhana i MCSki? Miałem kupić MCSy, ale się do nich jakoś nie przekonałem i zakupiłem PST5 ( jeśli zraniłem, to sory za off :lol: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty grasz na takim ustawieniu? Jak sięgasz do tych crashy, tym bardziej, że hh i ride bardzo nisko? Ride aż tak, że chyba zatrzymuje się na floortomie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakość zdjęć powala :lol: A tak wogóle, to jak się sprawuje chinka Wuhana i MCSki? Miałem kupić MCSy, ale się do nich jakoś nie przekonałem i zakupiłem PST5 ( jeśli zraniłem, to sory za off :lol: ).

 

Chinka Wuhana to jest petarda,że masakra, dużo piachu i genialna blacha za niewielkie pieniądze,natomiast Meinlami też jestem pozytywnie zaskoczony,bardzo dobry wybór dla graczy,którzy nie mają zbyt dużego budżetu,a nie chcą pakować się w mosiądz

 

[ Dodano: 20-01-2012, 14:08 ]

Ty grasz na takim ustawieniu? Jak sięgasz do tych crashy, tym bardziej, że hh i ride bardzo nisko? Ride aż tak, że chyba zatrzymuje się na floortomie :)

 

Spodziewałem się takich pytań.

Otóz to ustawienie jest dla mnie bardzo dobre,dostaję spokojnie do talerzy,lubię mieć troszkę przestrzeni w zestawie.Natomiast nisko ustawione hi-hat i ride to celowy zabieg, też swietnie mi się gra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego akurat Weronika... a nie dajmy na to na przykład.... Marzena... Jolanta... Zdzisława... ?

 

Ustaw to jakoś i obfoć porządnie, wówczas będzie co oceniać. (tak, wiem, kultura obrazkowa, komiksowa, wiem ;-) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ari

Patrzac na 12" i 13" rzekłbym, że dosyć rozkroczona ta Weronika :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak jest ze stabilnością statywów pod blachy? Nie chwieją się ? :biggrin:

 

To jest wykluczone ! ;) Ssa super stabilne,chociaż może się zdawać inaczej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mógłbym Ci coś doradzić, to jedynie opuszczenie chociaż z 20 cm tych statywów pod blachy. Odczuł byś różnicę w lekkości grania, bo nie musiałbyś tak wysoko sięgać do blach.

 

Oczywiście , to Twój zestaw i ja ani nikt z forum Ci go nie będzie ustawiać po swojemu, ale to taka moja rada :cool:

 

Poza tym , na moje oko (mimo, że foty nie są zbyt wyraźne) na tomach masz naciągi Powerstroke clear, a na floor tomie masz Pinstripe. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dobra, ale dlaczego akurat Weronika ? :P

Weź powiedz, bo nie zasnę :D xd

Też się nad tym zastanawiałam, tak więc teraz już musisz nam powiedzieć :biggrin:

 

A nadawanie przedmiotom imion nie jest takie dziwne, jeśli ktoś jest emocjonalnie związany z nimi. Ludzie nadają imiona gitarom, samochodom, to czemu nie perkusjom? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dobra, ale dlaczego akurat Weronika ? :P

Weź powiedz, bo nie zasnę :D xd

 

Nazwałem ją Weronika,ponieważ to na cześć mojej świętej pamięci babci,która niestety odeszła z tego świata :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nazwałem ją Weronika,ponieważ to na cześć mojej świętej pamięci babci,która niestety odeszła z tego świata

No i trzeba było tak od razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...