Skocz do zawartości
StecuPL

Bijaki Axis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko mnam stope axis a-l2 zalozylem do niej bijaki pearl quatro i kurzcze sa za luzne jakie beda pasowac wie ktos moze? THX za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za luzne? jak moga byc za luzne? skrecasz srobke mocniej i bedzie trzymac nawet zdzblo trawy-_-

kompletnie nie rozumiem problemu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

STECUPL, sąsiadka ostanio powiedziała, że te z tego, no... o, mam! z axisa są całkiem dziarskie :roll: ale kto by jej wierzył. jeszcze się za luźne okażą i co wtedy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za luzne? jak moga byc za luzne? skrecasz srobke mocniej i bedzie trzymac nawet zdzblo trawy-_-

kompletnie nie rozumiem problemu..

 

 

poprostu dowiedzalem sie ostatnio ze axis robi troszke wieksze gnazda niz inne stopy i inne bijaki oprucz axisa nie pasuja nic to nie da ze skrecisz na hama bo po udezeniu masz jeszcze taki dzwiek metal o metal

 

[ Dodano: 20-02-2012, 21:49 ]

marqu, Widze ze kolega popisuje sie nienagannym dowcipem BRAWO NICE!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ari

Jak nie pasują, skoro z powodzeniem wiele osób używa zupełnie innych bijaków w Axisach, takich jak bijaki od IC chociażby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi SpeedBalle też nie do końca pasują. W gnieździe od lewego pedału w twinie się lekko rusza, ale owinąłem bijak cienką warstwą taśmy izolacyjnej i się nie rusza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...