Skocz do zawartości
mentos13

Gładki www

Rekomendowane odpowiedzi

hmm... u mnie w gładkach główki sypią się średnio po miesiącu, te gładki rocki kupiłem jakoś tak we wrześniu ubiegłego roku, więc nie jest tak źle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też nie lubię jak mi się główki rozsypują więc spróbowałem coś z tym zrobić.

 

a80b6ee8bde0b6d7m.jpg

 

zastosowałem koszulki termokurczliwe (1m ok.1pln) wystarczy 15mm koszulki w zależności od rodzaju główki. pałki na fotce to Gładek Hickory Fusion II i tak wyglądają po 4h intensywnego łojenia nimi po zestawie. zobaczymy jak będą wyglądały za jakiś czas. jak się koszulka posypie można ją zastąpić kolejną al główka raczej nie powinna się sypnąć pod osłonką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wątpie, żeby coś dały. Ale daj znać ;-)

 

podoba mi się twój optymizm :)

 

Raczej racjonalizm ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wątpie, żeby coś dały. Ale daj znać ;-)

 

podoba mi się twój optymizm :)

 

Raczej racjonalizm ;-)

 

grałeś ? probowałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale wiem jak działają takie koszulki i jestem prawie pewien, że nic nie dadzą, ale jest to moje rozumowanie, więc napisałem, że wątpię i że czekam na relacje :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak a pro po, na metkach pałek Gładka jest adres www jego strony. czy ta strona została zlikwidowana czy tylko mój komp nie potrafi jej znaleźć ? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
azzaron, nie lepiej kupic palki z nylonowymu glowkami?tez mi sie strasznie szybko sypaly,kupilem nylony i spokoj:-)

 

ja gram nylonami. poprostu dostałem od kumpla fusion II hickory i szkoda mi je rozłupać zbyt szybko (mają bardzo mała główkę) więc się bawię eksperymentując.

a co z tą stroną jest nie tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u gładka jak jest z nylonem? Pęka szybko? :p Właśnie została mi ostatnia para oscki jeszcze i jak kupiłem 10 par kiedyś to 9 poleciały szybko drewniane główki, a tu nagle ostatnia para już trzyma 1,5 miecha łojenia :o No i trzeba zdecydować teraz jakie pały kupić znów..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...