Skocz do zawartości
jahoo

Werbel real custom

Rekomendowane odpowiedzi

No fajnie, fajnie :smile: jeśli mógł byś podaj więcej szczegółów. Z czego robiłeś ten korpus, z ilu części ,czym kleiłeś, jaka grubość itd. No chyba że to tajemnica zawodowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie opowiem. dostałem jakieś ostrzezenie,niewiem za co! nigdy nie byłem na zadnym forum może nieumiem. to nara.

 

[ Komentarz dodany przez: hakael1977: 27-11-2009, 16:27 ]

Dostałeś warna za temat "werble" . Jeśli nie wiesz za co konkretnie , to zaznajom się z regulaminem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafao, nie przejmuj się za 30 dni wygaśnie. W sumie to chyba ten temat nadaje się do wątku "Naprawy i renowacja". Pisz co i jak bo jesteśmy ciekawi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie dostępność korpusów Kellera w naszym kraju. Ktoś już o to jakis czas temu pytał, ale odpowiedzi nie ma... Drumshop nie ma tych korpusów już w ofercie, a szkoda - piękny projekt mi się marzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Bertranda. Właśnie sobie robię u nich wymażony werbelek.

U nich zapewne da się dogadać aby sam korpus wykonali.

Co do korpusów Kellera no to klasa sama w sobie. Jak ktoś chce się samemu bawić to można zrobić sobie werbel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chce się, chce... Ale nie ma gdzie kupic. Nie mam też takiego budżetu, żeby zlecac wykonanie samego korpusu i potem jeszcze bawic się znim, bo koszty wyniosą tyle co kupno profesjonalnego werbla wysokiej klasy. Wolałbym coś budżetowego, co można zamienic w cudo dzięki swojej pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z re4sztą bertrand i tak na kellerach jest majstrowany...

I tu Cię zdziwię bo niektóre korpusy są robione przez Bertranda a nie które są robione na kellerach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyslał ktos kiedys na pełnym korpusem werbla, tzn sciąc jakies grube drzewo, wydrązyc srodek, obciąc brzegi, itp? :razz: [/center]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...