Skocz do zawartości
AxXxelll

PDP m5 vs mapex pro-m

Rekomendowane odpowiedzi

Kupuje bębny i nie wiem które z tych dwóch modeli wybrać . proszę o pomoc . gram rocka. obydwie wersje są dobrymi bębnami ale na żadnych jeszcze nie grałem proszę o pomoc z góry dziękuje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre porównanie, sam zastanawiam się nad takim wyborem garów, więc będę bacznie śledził ten temat.

A gdzie możesz wyżej wspomniane beczki ograć? Jest gdzieś szansa ogrania tego w Poznaniu? Szczególnie chodzi mi o m5

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam złe doświadczenia z mapexami.

PDP m5 o wiele lepiej się prezentuje, po zmianie naciągów brzmi zaje***, niestety po pewnym czasie pojawiają się problemy z maszynką werblową.

Mapexa pro-m nie miałem w rękach zbyt długo, ale brzmieniowo bardziej spodobały mi się beczki pdp.

Tyle na ten temat wiem, mam nadzieję, że jakoś Ci to pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobre porównanie, sam zastanawiam się nad takim wyborem garów, więc będę bacznie śledził ten temat.

A gdzie możesz wyżej wspomniane beczki ograć? Jest gdzieś szansa ogrania tego w Poznaniu? Szczególnie chodzi mi o m5

pozdrawiam

 

na grochowych łąkach music factory, w salce maja pdp m5 series;) sam myslalem o niej ale jednak elektroniczna kupuje i mieszam z blachami akustycznymi;)

 

imo o wiele lepsza opcja niz mapex ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...