Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jestem nowy i na początku chciałbym wszystkich powitać;].Od zawsze chciałem mieć perkusje ale jakoś nigdy nie nic nie wyszło z jej zakupu aż do teraz.Troche poczytałem sobie forum i wiem, ze przede mną bardzo długa droga.Ale mniejsza o to mam pytanie: CO SĄDZICIE O SPRZĘCIE FIRMY BASIX i MAPEX?

 

pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak poczytałeś trochę forum, to powinieneś się tego doczytać, co sądzimy.

A sądzimy(przynajmniej ja), że sprzęt firmy Basix i Mapex jest:

1) nie warty uwagi

2) średni

3) dobry

W zależności od sprzętu i serii.

Mam nadzieję, że pomogłem :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NieOgarniam, witamy na forum. ;)

Nie są to najgorsze firmy na świecie, to na pewno.

Jeśli chodzą ci po głowie konkretne modele z tych firm - to podrzuć ich nazwy. Ogólnikowa rozmowa o firmach zazwyczaj wygląda tak jak trzy punkty u kolegi powyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bębnów Basixa bym nie kupował, ale cały sprzęt z serii 800, to jest złoto ;> Dobry sprzęt w super cenie. Jak nie masz zamiaru robić tournee po całym świecie to ten hardware Ci starczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówcę mam złom Basix 800 i to jest rewelacja porównywalna z najlepszym złomem znanych firm, różnica polega tylko na 2, 3 razy niższej cenie.

 

Metalizer, polecasz czytanie forum ale nie doczytałeś że hardware Basix jest powszechnie chwalony, dobrze że dodałeś " przynajmniej ja" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...