Skocz do zawartości
Leo666

Perkusja+Tależe<1000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Po piątkowej próbie. kumpel wpadł do mnie na chwile. Rozmawiając przeszliśmy na tematy muzyczne, i postanowiłem że pokaże mu moją nową Perełke :D Zachwycony kumpel stwierdził, że chce sie uczyć grać na bębnach. Pokazałem pare podst rytmów - większości nie potrafił zagrać. :D Powiedział że chce kupić tanie gary.

WIĘC:

http://tablica.pl/oferta/perkusja-amati-IDUeAH.html#c78272f6

Myśle, że gary super jak na tą cene, ale też troszkę dla mnie podejrzane. Co Wy poradzilibyście?

 

Z góry dzięki za odpowiedź, Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się właśnie wydaje, że coś może być podejrzanego. Poczekam jeszcze na wypowiedzi innych. Jak to powiem mu żeby brał.

Za taką kase chyba nic lepszego. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co Wy poradzilibyście?

 

Posiedzieć na ortografią przede wszystkim bo żal dupę ściska jak czytam talerze jako tależe....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brać :biggrin:

 

Sam niedawno kupowałem perkusję i widziałem takie okazje, że taka cena przy nich nie jest niczym wyjątkowym :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak brać, bo już sie martwiłem, że może coś typek kombinuje :D

 

A jak z doborem sprzętu? Widzę, że naciągi git. Raczej najlepsze amati za taką cene(?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się rozajrzał (stara moja gadka) na e-bay.de ja kupilem mapexa mars pro ze statywami, blaszanym werblem i blachami paiste 302 za 780zl z przesylka juz. Tak wiec jak sie rozejrzysz to mozna naprawde fajne gary za niezla cene wychwycic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym się rozajrzał (stara moja gadka) na e-bay.de ja kupilem mapexa mars pro ze statywami, blaszanym werblem i blachami paiste 302 za 780zl z przesylka juz. Tak wiec jak sie rozejrzysz to mozna naprawde fajne gary za niezla cene wychwycic.

Dokladnie, sam na ebayu.de kupowalem sprzet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co Wy poradzilibyście?

 

Posiedzieć na ortografią przede wszystkim bo żal dupę ściska jak czytam talerze jako tależe....

 

Paaanie, zluuuuuzuj gumę. Privka napisz, bo się zaśmieca forum.

 

Panowie u góry mają trochę racji. Też na ebay'u niemieckim kupiłem. 100 euro przesyłka na palecie, ale bylo warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...