Skocz do zawartości
AxXxelll

Pearl Reference Series 3mm Brass Snare Drum - 6.5x14

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę nad kupnem tego werbla . Tylko nie wiem jak sprawdzi się w muzyce typu rock . Co myślicie na temat tego werbla . Dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie odnośnie werbla, ale twoja składnia zdaniowa mnie rozwala... Poniekąd tak samo jak innych forumowiczów. Popracujcie na poprawną polszczyzna , później piszcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

ja tam skladny tez nie jestem zbytnio. Niemniej jednak przepraszajac zapytam, czy aby na pewno mowic nalezy o forumowiczach, a nie o forowiczach;-)?

A co do werbla Pearl Reference, to tej klasy produkcja powinna dawac sobie rade w wielu gatunkach muzycznych. Inna rzecz, ze ja nie przywiazuje wagi do tego, z jakiego materialu akurat zbudowany jest werbel, jakkolwiek dostrzegam podstawowe roznice pomiedzy brzmieniem werbla metalowego i werbla np. brzozowego. Wazne, zeby byl dobrej jaksoci (w tym obrecze, bo w rockowej muzie ludziska lubia rim shota, trzymal stroj i mial solidny rozmiar:-)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę nad kupnem tego werbla . Tylko nie wiem jak sprawdzi się w muzyce typu rock . Co myślicie na temat tego werbla . Dziękuje za pomoc.

Jesli sie dobrze postarasz to znajdziesz Ludwiga Black Beauty 6.5" w tej cenie.

Sprawdzi sie tak samo jak pearl reference w rocku. Ale przy okazji zabije brzmieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale nie mam przekonania do firmy Ludwig . Ciekawym werblem jest werbel Pearla Ultarcast . To też bardzo ciekawy werbel .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę nad kupnem tego werbla . Tylko nie wiem jak sprawdzi się w muzyce typu rock . Co myślicie na temat tego werbla . Dziękuje za pomoc.

Jesli sie dobrze postarasz to znajdziesz Ludwiga Black Beauty 6.5" w tej cenie.

Sprawdzi sie tak samo jak pearl reference w rocku. Ale przy okazji zabije brzmieniem.

No tak tylko, że to kompletnie inne konstrukcje Pearl Reference Brass ma ciężki odlewany korpus. Black Beauty to wytłaczana blacha. Czy zabija brzmieniem? Kwestia gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy zabija brzmieniem? Kwestia gustu.

 

Pewnie po prostu trzeba się klepać nad firmą i tyle. Wszyscy tak robią więc dlaczego nie :roll:

Tak serio to Reference moim zdaniem wymiata w konstrukcji 3 mm brass. Bez zastanowienia bym go brał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dylematy są Ci nieobce. Najpierw był Masters Exotic, potem Yamaha Steve Gadd, potem MCX, teraz Reference Brass. Chłopie, czy ktoś z nas siedzi w Twojej głowie i jest w stanie wiedzieć czego oczekujesz od werbla?

Tylko nie pisz "gram rocka", bo to już było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...