Skocz do zawartości
Przemo

Ludwig Acrolite Limited

Rekomendowane odpowiedzi

piekny, nie dosc ze 6,5 cala glebokosci to jeszcze na 10 srub na strone, chociaz niektorzy nie uznaja tego za jakis specjalny atut ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, Ludwig wskrzesił swoje znane i cenione werbelki.

Automatycznie wartość moich dwóch starszych sztuk leci w dół? :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Śliczny, ale co do 10 śrub na stronę, to wszystkie Acrolite'y o głębokości 6,5 cala tak mają, odkąd je wprowadzili w roku 1994 (model 405) :-)

 

Nowością jest tutaj tylko srebrne wykończenie, bo Ludwig wprowadził model 405 w roku, kiedy przeszli na czarny lakier "Black Galaxy", więc nigdy nie robili Acrolite'ów głębokich w kolorze srebrnym.

 

Marcin Bruczkowski

www.marcin.bruczkowski.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że nigdy nie spodobają mi się te brushed lugs i hoops...

Zdecydowanie wolę błysk ładniutkiego osprzętu :)

 

416817_10150621596477917_89521577916_9279069_1764018164_a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nowością jest tutaj tylko srebrne wykończenie, bo Ludwig wprowadził model 405 w roku, kiedy przeszli na czarny lakier "Black Galaxy", więc nigdy nie robili Acrolite'ów głębokich w kolorze srebrnym.

Mylisz się, tutaj

Acrolite 6.5 z 1972 roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mylisz się, tutaj

Acrolite 6.5 z 1972 roku

 

No faktycznie, chociaż to była malutaka seria 200 egzemplarzy zrobiona dla szkół w Nowym Jorku; w normalnej sprzedaży głęboki Acrolite pojawił się po raz pierwszy w katalogu Ludwiga na rok 1994.

 

Marcin Bruczkowski

www.marcin.bruczkowski.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, Ludwig wskrzesił swoje znane i cenione werbelki.

Automatycznie wartość moich dwóch starszych sztuk leci w dół? :) ))

Wcale nie. Nowy Supraphonic kosztuje prawie tyle samo ile używany z lat 60/70tych. Z Acrolite też jest podobnie. Jak dla mnie właśnie frajdą jest, że mam wiekowego suprasia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, Ludwig wskrzesił swoje znane i cenione werbelki.

Automatycznie wartość moich dwóch starszych sztuk leci w dół? :) ))

Wcale nie. Nowy Supraphonic kosztuje prawie tyle samo ile używany z lat 60/70tych. Z Acrolite też jest podobnie. Jak dla mnie właśnie frajdą jest, że mam wiekowego suprasia :)

 

To nie prawda , dobry Supra w bardzo dobrym stanie z lat 60 to koszt trzy krotnie wyższy niż współczesne , z lat 70 dwu krotnie :)

 

Wracając do tematu , zdecydowanie wolę 6,5" z lat 70 , i ładniejszy i zapewne fajniej brzmi , ale ten też ma swój urok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Supra to Supra :P Acro to Acro........ :)))

 

Moje z lat 80' i 90'. Troszkę żałuję że 14x5, a nie 14x6,5. Bywa... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To nie prawda , dobry Supra w bardzo dobrym stanie z lat 60 to koszt trzy krotnie wyższy niż współczesne , z lat 70 dwu krotnie :)

No tak, jeśli w dobrym stanie to rzeczywiście ceny są odpowiednio większe. Ja pisałem w oparciu o mój przykład oraz wielu aukcji, gdzie Supra są w stanie średnim, tzn odpryski itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...