Skocz do zawartości
Romeo07

Pomoc w wyborze zestawu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy na forum (właśnie dziś założyłem konto) ale wchodziłem tu wcześniej i mam prośbę do wszystkich, czy moglibyście zaproponować mi kilka zestawów za 1000 zł max 1300 zł, to ma być zestaw do nauki dla początkujący, bo nie chcę sam kupić zestawu, który rozwali mi się bardzo szybko, byłbym wdzięczny za każdą informacje o perkusji.

Mam jeszcze jedno pytanie co sądzicie o tym zestawie, czy warto kupić http://allegro.pl/perkusja-deep-drums-dp101-bk-sluchawki-gratis-i2320041042.html

A ta perkusja EVER PLAY http://allegro.pl/zestaw-perkusyjny-idealny-prezent-polecam-i2289368695.html

i jeszcze to http://allegro.pl/nowa-perkusja-czarna-najlepszy-komplet-raty-i2300676149.html

Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuuu jaki sympatyczny zestawik :)))

Nie wiem jak w takim ustawieniu się gra... ale... :)))

 

Zestawy które pokazałeś to kasa wyrzucona w błoto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bierz tego deep drums. Ja mam takie beczki i one nigdy w życiu nie będą warte 1000zł. Jakbym miał kasę na wymarzoną Greczynkę, to bym ci nawet moje mógł za 300zł opylić (bez werbla rzecz jasna, ten akurat chyba sobie zostawię na dłużej). Wogóle nie patrz raczej na tani szajs, lepiej kup jakąś używaną amatkę albo nawet i pearla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romeo07, witamy na forum. ;)

Wszystkie trzy linki od ciebie są do wyrzucenia.

Nawet nie patrz na nowe sklepowe bębny za 999PLN - bo to nie jest perkusja tylko szajs.

Rozglądaj się za używanymi sprzętami, to po pierwsze.

Po drugie - te 1300 masz na bębny+talerze+statywy, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety tak, aktualnie brak większych środków, chcę coś do nauki, a później można dokupić coś lepszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polmuz - polska firma, która nie wsławiła się na rynku perkusyjnym klasą i renomą.

Czyli tak jak pierwsze trzy linki. ;)

 

Nie wyrzucaj na dzień dobry kasy w błoto. Poczekaj jeszcze chwilkę, dozbieraj jeszcze troszkę, wtedy sensownie wydasz pieniądze i nie będziesz tego żałował zaraz po otwarciu paczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ten polmuz byl z jakims lepszym hardwarem i blachami to mysle ze tak . wedlug mnie ten polmuz nie jest warty wiecej niz 600-700 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...