Skocz do zawartości
Suole

Co o tym sądzicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadłeś w niezłe gó.... :doubt: za 700 ziko mogłeś kupić sobie Amati a nie jakieś kartonowe pudła serii Deep Drums itp. To nawet Ci nie zabrzmi...Mogłeś się zapytać wcześniej na forum, przed zakupem to by Ci doradzili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do forum dołonczyłem niestety dopiero wczoraj :neutral: , nawet nie strasz że to będzie taki syf :???:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli CI nie wysłał jej to lepiej zwróć mu prowizję za sprzedaż + jakiś bonus żeby wycofać się z kupna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadacz takiej perkusji może się wypowiem ;] Przepłaciłeś, bo sam odstąpiłbym ci może moją za ok. 300 zł ;) bębny jest bardzo ciężko nastroić, zaletą jest za to werbel - mnie po prostu powalił jak za tę cenę ;] hardware to jakaś pomyłka (nie licząc w miarę ok statywu pod hihat). Na początek pewnie ci wystarczy, choć zapewne po pół roku powoli zaczniesz się zastanawiać nad kupnem nowej. Ale jak o tą zadbasz, to na salę prób spokojnie możesz ją wstawić. Oczywiście o ile kupisz nowe blachy, bo to co dostarczają w standardzie to "blachy" w zbyt dosłownym znaczeniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, dodam jeszcze, że osobiście bym jej nie brał nawet ze względów estetycznych - cała w czerni (imo) brzydko wygląda [moja jest w wine red, i nawet nie jest tak źle, jak ją wyczyszczę].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...