Skocz do zawartości
Grixen

TD-12 + Superior Drummer (PROBLEM Z MAPINGIEM) PILNE!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam zainstalowany SD, Cubase, interfejs. Wszystko podłączam poprawnie, chodzi wysmienicie ALE! Spedzilem PARE GODZIN i nie moge ustawić hihatu... Gdzie sie go ustawia, zeby chodzil płynnie? Mam tylko open... Bardzo pilnie potrzebuje tego na jutro! Prosze Was o pomoc.

 

Werbel, tomy, talerze chodza poprawinie, tz nie ma funkcji "choke" w talerzach, ale to nie jest mi tak bardzo potrzebne... no chyba, ze ktos wie jak to zrobic. PROSZE O SZYBKĄ POMOC.

 

Z gory dziekuje i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w TD-9 ustawiało się to w module - chyba wybierało się odpowiedni typ kontrolera hihatu, bo są różne modele kontrolera. Ale teraz nie pamiętam, a w tej chwili nie mam dostępu do perkusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grixen, jak będę w domu to podeślę Ci taki mały tutorial jak ustawić hihat (VH-11) w SD.

Dodatko postaram się Ci znaleźć info jak zrobić choke w SD bo sam sobie to robiłem i śmigało bardzo dobrze, ale nie pamiętam z jakiego źrodła miałem to info.

Mogę Ci też moje presety przesłać jak chcesz :D.

Pozdro!

Samek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję osoby, która używa tego programu na systemie WIN 7. Mam pare problemów i oczekuję pomocy. Oczywiście nie bezinteresownej pomocy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi hi hat dziala najlepiej, jak w programie SD w zakladce Mapping wybieram ocję E-drums w menu Presets. A siłę otwarcia hi hatu ustawiam sobie w opcjach hi hatu module Rolanda.

 

[ Dodano: 22-11-2012, 09:30 ]

zobacz tutaj:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...