Skocz do zawartości
MichalMusic

[Michal_music] Metal alternatywny

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam to odsłuchania najnowszego numeru :):

 

 

 

Endless abyss

 

29085525050690784032.jpg

 

Odtwarzacz:

 

blt-endless-abyss" data-controller="core.front.core.autosizeiframe" data-embedId='b95bb4024c6e665ee7181832faeff9c9' allowfullscreen=''>

 

 

Tutaj można polubić FP: https://www.facebook.com/pages/Micha%C5%82-Sa%C5%82ek-Music-Page/256750641058171?sk=app_178091127385

 

 

Tutaj znajdziecie wszystkie inne:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

baaaaardzo ciekawy materiał. Chciałbym się dowiedzieć jak był on nagrywany. Czy to było studio, czy zacisze domowe?? Masz jakichś ludzi w zespole, czy jakimiś sposobami nagrywałeś to sam?? Pozdrawiam i gratuluje materiału, bo jest mega dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Nagrywałem to sam, gitara nagrywana przez line out z pieca do kompa przez jakiś kabelek za 5zł, bas to clean w gitarze obniżony o oktawę i nałożone symulacje paki basowej, perkę napisałem w jakimś prostym edytorze midi i zapiąłem na to superior drummer 2.0: the metal foundry. Ogólnie całość zmiksowana głównie darmowymi pluginami, jedynie do masteringu użyłem Izotope Ozone. Nagrywane w domu ofc :)

 

Jeszcze ma dość wokal, jak dostanę materiał od kumpla to domiksuje i wrzucę, z tym że pewnie dogra się jakoś za tydzień bo sesja itp. Jak będzie gotowy to wrzucę tutaj :)

 

Pozdro!

 

[ Dodano: 12-07-2012, 13:17 ]

Pierwsza (robocza) wersja z wokalem kolegi Tabbs z pigmeja:

 

-tabbs" data-controller="core.front.core.autosizeiframe" data-embedId='0a3b47ef5e0474962bbd67eaff1ff87c' allowfullscreen=''>

 

 

A tutaj kolejny wokal, tym razem kolega Deathtom z SS :) Zapraszam do przesłuchania:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mógłbyś mi napisać jak programik do tego nagrywania używałeś to byłbym wdzięczny. Pozdrawiam. p.s słychać inspiracje Immolation i Morbid Angel, a może się myle??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...