Skocz do zawartości
ChrisTDrm

Tube Lugs własnej robot z aluminium

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ari

ZnAl ZnAlowi nie równy ...

 

ZnAl z którym ja mam do czynienia to potocznie zwany w środowisku - gównolit. Kruchy metal, którego spawac się nie da i mało wytrzymały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekaw, czy coś w tym temacie się udało :) swego czasu też szukałem kogoś, kto wykonałby mi nowe tube lugi do Sonora, z marnym skutkiem. Koszt skutecznie odsunął na zawsze myśl o dorabianiu tego elementu. U mnie niestety jest o tyle nietypowy problem, że ten element jest dużo dłuższy niż obecnie produkowane.

Dla przykładu: w lokalnej firemce po zmajomości ze stali nierdzewnej, wyszłoby 3zł za szutkę, cena super, ale przy minimum 2000 sztuk :) udało mi się dogadać w końcu na dużo mniejszą ilość, czyli taką, którą potrzebowałem, ale koszt nie mniejszy niż 600zł. No i jak doszło do zamówienia, terminy z kosmosu. Pisałem także do Bertranda, tutaj koszt to 10zł za sztukę, więc 5k na dzień dobry musiałbym zostawić. Chciałem wymienić wszystkie tube lugi.

Czekam z niecierpliwością na efekty ;) foto poproszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj dawno porzuciłem wykonanie tego "projektu" ze względów finansowych (musiałem wybierać pomiędzy różnymi innymi rzeczami), jednak cały czas o tym myślę i na pewno do tego wrócę jak znajdzie się trochę więcej gotówki do wtopienia :lol:

 

Nie wiem jak z bębnami ( w sensie całego zestawu) ale lugi chciałem zrobić dosyć proste jeśli chodzi o wygląd i do werbli marszowych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...