Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam jesli juz to pytanie bylo i juz bylo odpowiedziane ale mam malo czasu w pracy i latwiej zapytac wprost niz godzinami przeszukiwac forum. Czy ktos mi moze powiedziec jaka jest roznica miedzy Iron Cobra a Iron Cobra Jr? Czy to jest "mlodszy model" czy- w co watpie- stopa dla mlodych bebniarzy? :cool: Dodam ze chodzi o twina :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tama Iron Cobra, to Iron Cobra. Iron Cobra Jr, to Tama HP300. Niższy model i tańszy.

godzinami przeszukiwac forum.

Wystarczyło w google wpisać "Tama Iron Cobra Junior"... I otrzymałbyś natychmiastową odpowiedź... :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :). Jak juz nadmieniłem, w pracy nie miałem czasu. Dopiero w domu i to przypadkiem usiadłem i poszukałem. No i rzeczywiście tańsza i trochę uboższa wersja, np pojedynczy łańcuch itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak jest IC Jr to bardzo fajna stopka :) Chociaż ja tam wolę Pearla P-902C :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym wszystkim nasuwa sie pytanie: czy na poczatkowe stadium trenowania nog do "rzezni" pojedynczy lancuch w zupelnosci wystarcza czy lepiej zawczasu brac podwojny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam Cobre normalna i jestem zadowolony ! wiec bierz ja jezeli masz kase na nia ;)

 

[ Dodano: 10-07-2012, 20:11 ]

Junior ci posluzy ale cobra jeszcze dluzej :D mialem stycznosc z juniorem i fajna stopka :P mam tej seri statyw na hata i jest super :D to tylko zalezy od tego ile masz kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...