Skocz do zawartości
doktorek511

sonor chester

Rekomendowane odpowiedzi

witam. mój brat gra na perkusji w szkole muzycznej. Szukamy dla niego jakiegoś taniego zestawu. Mamy okazję nabyć zestaw Sonor- Chester. O ile miałem styczność z bębnami pierwszej formy, to o firmie chester znalazłem tylko to ze produkują bebny marszowe.

Wie ktos cokolwiek na temat tej firmy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy na forum. ;)

Zacznijmy może od pytania - jaki macie budżet - wtedy łatwiej będzie nam coś polecić.

Rozumiem że chodzi o kompletny zestaw: bębny+talerze+statywy, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

budżet jeszcze nie jest określony. Na razie się rozglądamy za perkusją z naszego województwa, tak żeby można było podjechać i obejrzeć (kuj-pom). Dzisiaj zobaczyłem tą perkę na tablicy i postanowiłem zapytać, więc dzieki za tak szybką odpowiedź:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Nastawcie się na sprzęt używany.

2) Nastawcie się na ewentualność zakupu w ciemno. Zdarzają się porządne oferty od porządnych ludzi, gdzie widać krowie na rowie że sprzęt jest git i można brać w ciemno - i właśnie takie chcemy wam tutaj podrzucać. Możecie siedzieć i czekać aż któraś z nich będzie niedaleko od was - ale dużo szybciej będzie nam zaufać i zdać się na 'siedzących w temacie'. ;)

3) Nie nastawiajcie się na kompletny zestaw za mniej niż tysiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, nastawiamy się na sprzęt używany:)

rodzice są jednak rodzicami i zawsze wszystko chcą obejrzeć zanim zakupią, więc cięzko bedzie ich przekonać:P

 

Zastanawialiśmy się jeszcze nad perkusją kolegi z forum

http://www.perkusja.org/viewtopic.php?t=55560&postdays=0&postorder=asc&start=25

 

bo to też niedaleko nas, ale niestety już za późno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...