Skocz do zawartości
ziaro700

Jaki płyn do blach brilant?

Rekomendowane odpowiedzi

mam prośbe. chodzi o płyny(mleczka) do czyszczenia oraz zabezpieczenia, nabłyszczenia blach w wykończeniu brilant. możecie coś polecić? jest na rynku tego multum ale nie chciałbym wydać kilka stów by w końcu trafić na te właściwe dlatego pytam was co jest warte uwagi. z góry dzięki za pomocne słowo :razz:

 

leszek: Drugi raz nie pomniejszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ari

1. Naucz się wyłączac Capslock

2. Naucz się używac SZUKAJ

3. Nawet jak nie szukaj, to jest odpowiedni dział na forum, w którym myśląc przez ułamek sekundy, można instynktownie dojśc do tego, że w nim powinny byc zawarte informacje o które pytasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mleczko Zildjiana bardzo dobrze czyści i nabłyszcza blachy. Mam Zildjiany, czyściłem i jest OK. Jednak w blachach natural nie daje rady, na dodatek zmywa napisy czego nie robi w Brilliancie.

 

Kiedyś w muzycznym gościu sprzedal mi płyn do czyszczenia instrumentów dętych, powiem tak:

 

Plusy:

Czyści idealnie

Talerz się świeci

Z powodzeniem można się w nim przeglądać.

Niedrogi, za butelkę zapłaciłem jakoś 20zł i wystarczy na wyczyszczenie wielu blach, o różnych rozmiarach

Czas czyszczenia też nie jest jakiś mega długi. Zależy od efektu. Ogólnie blachę można załatwić w 15 minut powiedzmy crasha 16" Jeśli jednak chcemy uważac na miejsca gdzie napisy czas znacznie się wydłuża, jednak AAX ma sporo napisów i skomplikowane podczas czyszczenia.

 

Minusy:

Bardzo śmierdzi, jeśli człowiek nie zatka nosa, to może wystąpić ból głowy i ogólne zamulenie

Trzeba zuzyć dużo szmatek, ale mimo to efekt jest bardzo dobry

Zmywa napisy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...