Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo czy spotkał się może ktoś z takim przypadkiem że po włączeniu td8 pojawia się komunikat "low batery backup" ?? Mój moduł oszalał i nie wiem czy to tylko przyczyna baterii czy coś więcej?? Jeśli ktoś z was miał taki przypadek to proszę się ze mną podzielić spostrzeżeniami. Serdecznie dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pada Ci bateria która podtrzymuje caly system i pamięc. Radze ja wymienic bo utracisz wszystkie ustawienia a takze moduł Ci sie nie właczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo. Wymieniłem baterię i moduł śmiga jak szalony. Jedyny minus to fakt że straciłem brzmienia ale już nad tym pracuję. Na przyszłość dla wszystkich, zanim zmienicie baterię zróbcie sobie backup brzmień bo je stracicie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Jaki typ pada w ustawieniach wybrać do hi-hatu CY-5? Na forum ktoś pisał że CY1 ale przecież ja nie mam tego typu w module. Może jest jakaś aktualizacja do TD-8?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań odnośnie td 8.

Ile posiada wysyłek sygnału ? (ile sekcji można wysłać niezależnie do miksera?)

Ile może obsługiwać padów dwustrefowych ?

Czy procesor efektów przestrzennych oceniacie koledzy jako zadowalający ?

Ile posiada userów, a ile presetów ?

Ile ma na pokładzie werbli, crashów i instr, perkusyjnych ?

 

Bardzo będę wdzięczny za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedzi na Twoje pytania udzieli Ci wujek GOOGLE:)

...podobnie jak na większość pytań, które przyszłoby mi do głowy zadać.

Ja jednak wolę rozmawiać z kimś żywym, pod warunkiem, że nie ma dla mnie wyłącznie garści "onetowskich truizmów". '

Odpuść sobie takie uwagi, Kolego - skoro pytam Was, a nie "wujka", to chyba zdecydowałem o tym świadomie, czyż nie ...? A może mam z tym "wujkiem" problem?Albo mam z nim "na pieńku"?

Możesz mi pomóc, to pomóż, a nie pouczaj, bo z wieku uczniowskiego wyrosłem - wróżę i dedukuję - w tym mniej więcej czasie, co Twoi rodzice.

Pozdrawiam, Adam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pilnie poszukuję instrukcji do modułu Roland td-8 w języku polskim, ale w miarę dobrej jakości. W necie można znaleźć tylko tragicznej jakość instrukcje która zajmuje 11.2MB po wydruku nic nie widać. Bardzo proszę o Kontakt kogoś kto posiada instrukcje w lepszej jakości , kontakt: michal2505@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...