Skocz do zawartości
Macieej

Wedgie (zamiast filców pod talerze)

Rekomendowane odpowiedzi

nie, dlaczego tak uważasz ? podoba mi się tylko ta otoczka marketingowa.

pewnie wogóle nie zauwazysz różnicy między filcem a tym cudem no może jedynie w kieszeni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz... Musisz wywalić wszystkie filce i kupić to bo filce do niczego się nie nadają!!! A tak poważnie to:

 

 

kolejny "cudowny" bajer :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie podkładki przy jednym ramionku. W ogóle nie byłem świadomy, że to jest jakaś "innowacja" dla filców. :o Teraz już jestem i zwrócę uwagę na brzmienie. Co do stabilności talerza na takiej podkładce to się zgodzę. Widzę różnicę między tym a filcami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam takie podkładki przy jednym ramionku. W ogóle nie byłem świadomy, że to jest jakaś "innowacja" dla filców. :o

 

jak kto nie zauważyłeś że talerz.

ma więcej środkowego pasma, dźwięk jest bardziej plastyczny, osadzony - ma więcej ciała. Całość pasma stała się bardziej jednorodna.

a to gapa z ciebie

:) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

azzaron, brzmi to jak recenzja złotego kabla zasilającego do zestawu hifi z jakiegoś magazynu audiofilskiego. Podobno też poprawia brzmienie. A filmy na DVD są wyraźniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

korzystałem (sztuk - jeden). Imo nadaje się tylko pod ride'a, crashe za długo wybrzmiewały, a zbyt mocno docisnąć ich nie mogłem, bo wtedy były bardzo sztywne. jak dla mnie filce są zdecydowanie lepsze. A jak są w miarę zadbane, to ze stabilnością problemu nie ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ari

Ten bajer całkiem fajnie się zapowiada jak dla mnie ;)

 

Mnie w filcu wkurza to, że się odkształca i potem mimo precyzyjnie ustawionych statywów, to blacha i tak wisi krzywo. Może te podkładki w końcu zaradziłyby na mój problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a za pół roku wyjdzie nowa wersja za xxx razy większą kasę tyle że ta będzie miała trzy piramidki nie pięć. znowu będa to zachwalać jakie to super i jak od tego poprawia się brzmienie blach polmuz w całym spektrum fal :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, weź przestań hejtować na te wedgie, bo pewnie nawet w łapie ich nie miałeś.

Jeżeli chodzi o ceny, to nie ma masakrycznej różnicy:

7szt Wedgie = 39pln/7 = 5,5pln

4szt filców Gibraltara = 20pln/4 = 5pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie hejtuje sprzetu tylko otoczkę jaką mu się dorabia ala ja rozumiem że wam młodym trzeba robić wodę z mózgu aby coś opchnąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ma więcej środkowego pasma, dźwięk jest bardziej plastyczny, osadzony - ma więcej ciała. Całość pasma stała się bardziej jednorodna.

 

Postuluje weryfikacje i uniewaznienie czesci nagran partii talerzowych muzyki popularnej i klasycznej z uwagi na istotne wady jakosciowe dzwieku talerzy/czyneli w zakresie plastyki ciala i jednorodnosci srodkowego pasma. Ale przeciez plastyka ciala i osadzaniem roznych implantow zajmuje sie chirurgia estetyczna... To co..? Chirurdzy do konsolety;-)?

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ari
ja nie hejtuje sprzetu tylko otoczkę jaką mu się dorabia ala ja rozumiem że wam młodym trzeba robić wodę z mózgu aby coś opchnąć :)

 

Mi tam chodzi tylko o to aby sie nie odksztalcalo bo przez to blachy krzywo wisza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...