Skocz do zawartości
StaszekIM

Pierwsza próba mojego zespołu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym podzielić się z wami filmem z pierwszej próby mojego zespołu, Crazy Slaughter.

Dźwięk oczywiście do niczego, w końcu to tylko mikrofon kamery :razz:

Powiedzcie co myślicie! Moim zdaniem, było to najgorsze wykonanie smells like teen spirit EVER. :D

(polecam obejrzeć w HD dla lepszego dźwięku)

 

Nasza strona na facebook: http://www.facebook.com/pages/Crazy-Slaughter/148364405309910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metronom na uszy dla każdego z Was i ćwiczyć ;) Momentami każdy grał swoje. Słuchajcie siebie i grajcie z metronomem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Metronom na uszy dla każdego z Was i ćwiczyć ;) Momentami każdy grał swoje. Słuchajcie siebie i grajcie z metronomem.

Najgorzej było z basistą, do teraz nie wie jak ma grać żeby grać równo w smells like teen spirit :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka propozycja - może następnym razem umówcie się wcześniej co będziecie grać. I druga propozycja - spróbujcie to faktycznie zagrać. Zmęczyłem ten horror do połowy i muzyki tam było 2 minuty. Reszta - ten sobie coś pobrzdękał, tamten co innego, Ty sobie popukałeś w toma. Chaos kompletny.

Na próbie zespół pracuje, a nie, że każdy rzępoli co popadnie. Jest wśród Was jakiś lider, który ogarnia to co się dzieje?

I jeszcze jedno - czy Wy się w ogóle nawzajem słyszycie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak coś ustalacie to nie graj na perkusji. ta sama uwaga z resztą do wszystkich innych. rozpiernicz totalny. pewnie każdy pierwszy raz w zespole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że jest rozpiernicz to się zgodzę. Utwory ustalaliśmy, ale gitarzystom nie chciało się uczyć (oczywiście), więc połowa próby zeszła na tym, że gitarzyści tłumaczyli sobie nawzajem jak mają grać, a ja siedziałem i się nudziłem :P. Na każdej próbie mimo pierdyliarda próźb i tak nie da się uspokoić gitarzystów żeby nie rzępolili podczas tłumaczenia czegoś, a również ze słyszeniem siebie nawzajem było trochę średnio, nie słyszę gitar, są tłumieni przez perkę i piec basowy stojący obok. Jesteśmy już po drugiej próbie i zaczyna nam iść lepiej, poza tym mamy już własne utwory.

 

[ Dodano: 22-10-2012, 16:52 ]

jak coś ustalacie to nie graj na perkusji. ta sama uwaga z resztą do wszystkich innych. rozpiernicz totalny. pewnie każdy pierwszy raz w zespole?

Tak, każdy pierwszy raz w zespole. Ja tylko raz przez tydzień na obozie rockowym grałem, ale tak to wszyscy pierwszy raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po raz kolejny zadam pytanie.

jaki jest sens zamieszczania takich wypocin na forum a tym bardziej na youtube ? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwołałem wszystkich współlokatorów i jednych sąsiadów. 26 minut świetnej rozrywki :)

METRONOM - chociaż dla ciebie na sluchawki.

No i bass niech pozna nutki chociaż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy kiedyś zaczynał.

No tak to jest na pierwszych próbach w życiu. Wszyscy napaleni na granie jak arab na kurs wiadomo czego. Każdy rzępoli co popadnie, bo ciśnienie ma takie jak nastolatek przed drugim razem :biggrin:

Wszystko rozumiem.

Wyszalejcie się, ochłońcie, opanujcie, ogarnijcie, a następnie, na czternastej z kolei próbie zacznijcie w końcu myśleć i grać z głową i ogarniać to co robicie, albowiem

jaki jest sens zamieszczania takich wypocin na forum a tym bardziej na youtube ? :(

No właśnie ?

Jedyne jak dla mnie tymczasowe wytłumaczenie, to takie, że to z powodu tego szału radości, że wreszcie macie najbardziej mega-zarąbistą-wypasioną-debeściarską kapelę na tym świecie i macie niepohamowaną chęć wykrzyczenia całemu światu jacy to nie jesteście z tego powodu dumni i szczęśliwi.

Rozumiem, wszystko rozumiem, ale wróćmy do początków mojego postu - ochłońcie, ogarnijcie fryzury i zastanówcie się czym tak na prawdę możecie ludziom zaimponować. Założę się, że jak tylko zrobicie choć minimalne postępy w grze - filmik ten będzie mega-obciachem którego wywalicie z youtuba z hukiem. :lol:

 

Moim zdaniem, było to najgorsze wykonanie smells like teen spirit EVER

Bez wątpienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...