Skocz do zawartości
Oleczek

Kupno perkusji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem tu nowy i jak już napisałem w temacie chciałbym zakupić perkusję. Ogólnie jestem gitarzystą ale chciałbym też grać na bębnach. Zielony w tym temacie nie jestem bo gram już prawie rok, ale zestaw na jakim gram jest w opłakalnym stanie. Dlatego chciałbym w końcu kupić swoją perkusję ( dotychczas grałem na perkusji kolegi z kapeli :) ). Mam skromny budżet ok. 1000zł. Wiem, to nie jest dużo ale nie potrzebna mi estradowa perkusja z 20 talerzami i 15 bębnami :D. Z tego co czytałem to najlepiej celować w używany sprzęt np. amati. Tak też zrobiłem :) chciałbym zapytać się, czy opłaca się kupić tą perkusję:

 

http://tablica.pl/oferta/perkusja-amati-ID1Cf5W.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Mogę ci odsprzedać komplet z werblem 14, dwoma tomami(13 i 14) oraz jednym floor tomem, bębnem basowym 20 talerzem crash i hi hat firmy Hayman. Cena do uzgodnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nadal mam kontakt do tego goscia tylko nie wiem czy sie oplaca. Pomozecie?

 

Przepraszam za brak polskich znakow telefon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz dość mocno okrojony budżet to widziałem coś takiego:

 

http://www.perkusja.org/viewtopic.php?t=59647

 

Nie mam pojęcia jak to brzmi (z tego co słyszałem Amati to dobry wybór na początek), ale jest w dość dobrym stanie no i tanio :) Więc zostanie Ci jeszcze sporo na hardware, jakieś blaszki i może naciągi :)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej !

 

Ja mam Amatke :) tomy 12 i 16 oraz 13 polmuza. Centralka 22. Statyw łamany, statyw pod werbel, crash 14" i ride 20" oraz 2 stopy, polmuza (orginalna!) i power beat.moge sprzedać. Cena przekracza trochę pół tysiąca. Zestaw w stanie bardzo dobrym/ dobry. Jak będziesz zainteresowany to pisz PW. Moge dodać gratisy ( pałki, pad ). Czekam :)

 

P.S. Kolor złotawy. Tom 12 wygląda jakby miał rok. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem czy PW dotarło bo coś mi wyskakuje, więc dla pewności napiszę i tutaj. Chciałbym oczywiście prosić o zdjęcia. Mam również 3 pytanka, mianowicie: Czy naciągi są w dobrym stanie? Czy bębny mają naciągi "od spodu" czy tylko na górze? Oraz, napisał Pan "2 stopy" chodzi o podwójną stopę, czy o 2 stopy oddzielnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tomie 12 remo emperor a na pozostałych peavey, centrala to naciągi od gretscha. Stopy są pojedyncze. Zdjęcia zamierzam wstawić dziś wieczorem. W centrali brakuje paru lug lub śrub strojących. Naciągi są wycięte tzn. Jest otwór w celu polepszenia brzmienia bębna ( otrzymałem takie od poprzedniego właściciela ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...