Skocz do zawartości
matekkk

Pałki z nylonowymi główkami...

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio kupilem sobie Vater 5A z nylonowymi glowkami i jestem pozytywnie nastawiony :)

 

palki fajnie wywazone, dobrze leza w "rencach". Nylonik sie nie kruszy, nie peka, nie odpada :)

 

cacy :) od teraz bede raczej nimi grywal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz gram vicfirthami jack dejahnette nylon i główka jest w porządku(już od 3 miesięcy-cód, mimo że nie gram jak drwal). Mają one znaczącą wadę. Otóż są ciemnozielone i brudza blachy. Jakie pałki o podobnych parametrach(nielakierowane) możecie polecić? Zastanawiałem sie nad promarkami mike'a portnoya. To dobre pałki?(nie chce żeby były zbyt lekkie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio zakupiłem Regeal Tip 5A Wide z nylonowymi główkami brzmienie blach się podniosło bardziej selektywne, gram nimi już 2 miesiące i trochę zapałki się zrobiły ale główki nic nie kruszą się, nie brudzą, nic ... :razz:

są pokryte warstwą lakieru ale dobrze trzymają się w łapach.

Mogę śmiało polecić ! :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram od dłuższego czasu na nylonach. Miałem się przerzucić na normalne, drewniane główki, ale zmieniłem zdanie po kupnie ride'a, który zdecydowanie lepiej brzmi pod plastikiem.

 

Generalnie nylony są to naprawdę trwałe pałki, nie trzeba ich wymieniać zbyt często, a jak się kupi jeszcze coś dobrej firmy, to w ogóle jest wielka radość, bo takie pałki starczają spokojnie na parę miesięcy.

 

Ja polecam Vatery w wersji nylonowej - świetne pałki, a jeszcze bardziej (co może wydawać się dziwne) Goodwoody by Vater. Mają położony świetny lakier, pałka nie ma prawa się wyślizgnąć, lakier staje się dosyć "lepki" i pałka zostaje w ręce jak szalona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście zdecydowanie bardziej podoba się brzmienie pałek nylonowych. W co bym nie uderzył, nylony górują nad drewnem.

 

Mam wielki problem ze znalezieniem sobie pałek. Otóż poszukuję modelu z okrągłą, nylonową główką. Nie jajowatą, nie beczkowatą, tylko okrągłą. Powinny być lekkie. Aktualnie gram na pałkach Hakima. Wszystko fajnie, ładnie i w ogóle, tylko są za ciężkie. Czy przychodzi wam do głowy model z okrągłym nylonowym tipem, lżejszy od VF Omara Hakima?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vater ma w swojej ofercie jakieś pałki dosyć wąskie i lekkie z okrągłą główką nylonową. Nazywają się... coś funkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nylonowe pałki niszczą naciągi? Jak grałem u swojego nauczyciela, to zarzucił mi, że tymi pałkami mu naciągi niszczę i nie wiem, czy bezpiecznie i opłacalnie jest nimi grać, a szkoda, bo są bardzo wytrzymałe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, nylony niszczą naciągi... Gdy spadną Ci z pałek i tego nie zauważysz :)

 

Twój nauczyciel chyba jest przewrażliwiony na punkcie swojego sprzętu, pierwszy raz słyszę, że nylony cokolwiek mogą popsuć :lol: :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w ogóle buty się niszczą od chodzenia, samochody od jeżdżenia, oczy od patrzenia :badgrin:

Trochę dziwny nauczyciel. Ale 100 lat temu jak robiłem prawo jazdy pan instruktor powiedział mi, żebym bardziej "na luzie" podjeżdżał do skrzyżowania bo mu hamulce zużywam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ari
Czy nylonowe pałki niszczą naciągi? Jak grałem u swojego nauczyciela, to zarzucił mi, że tymi pałkami mu naciągi niszczę i nie wiem, czy bezpiecznie i opłacalnie jest nimi grać, a szkoda, bo są bardzo wytrzymałe...

 

Powiem jedno - lepiej zmien nauczyciela ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...