Skocz do zawartości
atem

Black Hawk HXD

Rekomendowane odpowiedzi

To ty masz dość stary model HXD I ... w obecnym HXD III są juz czujniki na środku padów i dużo niedoskonałości zostało poprawionych, nie wspominając o przepasci brzmieniowej pomiędzy modułem HXD a HXD III... Nowy Black Hawk HXD III jest OK.

Tak, mam starszego black hawka i dlatego mam co poprawiać. Na youtube nie ma zbyt wiele o trójce, nagrał byś próbki brzmień jak możesz, chętnie bym posłuchał jak to brzmi. Jak byś jeszcze mógł zrobić zdjęcie jak umieścili trigger po środku, czy tak samo jak w pierwszej wersji tylko przesunęli na środek czy inaczej. Przekładałem już swój na środek lecz coś mi nie pasowało, za duża czułość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy mógł by ktoś się wypowiedzieć na temat BH HXD III? Jest już jakiś czas w sprzedaży, więc może jakieś opinie już ktoś ma wyrobione? Na Youtube znalazłem jedynie filmiki i "opinie" na profilu oficjalnie polecanym przez producenta, więc nie są one wiele warte. Po za tym znaleźć coś obiektywnego o tym zestawie to jest jakaś makabra. Nie ma nic. Chyba nawet detektyw Rutkowski by nie znalazł. 

Przede wszystkim - jak się sprawuje nowa stopa, która jest dodawana od lipca tego roku? Ponoć ma redukcję drgań, więc nie powinna ich przenosić na podłogę. Jak z jakością wykonania i brzmieniami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Mam pytanie. Zaczynam dopiero swoją drogę z perkusją. Szukam sobie czegoś do ćwiczeń. Stoję obecnie przed możliwością wyboru kupna używanych perkusji w dobrym stanie. Do wyboru mam HXD II i HXD III. Nie udało mi się znaleźć nic co jasno opisałoby różnice między nimi. Różnica w cenie to jakieś 30%. Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, niedawno kupiłem Black Hawka i spisuje się fajnie ale mam takie pytanie, mianowicie jak grać do muzyki. Perke podłączam pod monitory studyjne(głośniki)behringery, w momencie kiedy puszcze też muzyke z laptopa na tych samych głośnikach jednocześnie, perkusja jest zagłuszona i zupełnie jej nie słychać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...