Skocz do zawartości
Albi

Pałki Pro Mark

Rekomendowane odpowiedzi

słyszałem że aheady to zabójstwo dla blach.To jednak nie jest drewno...

Miałem aheady i takie stwierdzenie, że jest to zabójstwo dla blach to bzdura

 

To 1 krok do szybkiego skończenia kariery (: drgania metalu = kontuzja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli tak stawiasz sprawę to wymieniaj czym prędzej :smile: Ale coś ze stajni ProMarka? Czy celujesz też w inne firmy?

 

przeczytaj moje powyższe posty uważnie to otrzymasz odpowiedź ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do pałek Mike Portnoya:P Jeśli się dobrze przyjrzycie to Mike gra Pro markami ale wypełnienie kolorystyczne jest czarne a u nas sprzedają takie czerwone?? dlaczego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz na trasę Transatlantic ma czarne sygnatury, nawet Francuz ma taką parę (skubany) jest zdjęcie w odpowiednim temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam od jakiegoś czasu Pro Mark American Hickory 5B z nylonowymi główkami. Wcześniej używałem Vic Firth NOVA 5B, które moim zdaniem mają świetny stosunek jakości do ceny. Ale te Pro Mark'i całkowicie je deklasują. Warto wydać trochę więcej kasy, wytrzymałość jest naprawdę lepsza a wyważenie i wygoda gry naprawdę mnie zaskoczyły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pro marki to moim skromnym zdaniem lepszych pałek niema!! gram na różnych pro markach ostatnio miałem Shira Kashi Oak lub Hickory 5A i byłem zadowolony :razz: grałem na M.Portnoyach Signature i byłem zadowolony a teraz zamówiłem 13 kompletów pałek z czego 6 kompletów to właśnie pro mark głównie Joey Jordisony, 5B i 7a i mam nadzieje że będą tak samo świetne jak pozostałe:) co do porównania jeśli chodzi o mnie to na Pro mark Shira Kashi Oak grałem ponad miesiąc a pałki np. NOVA by Vic Firth strzeliły po jednej próbie więc...:) wole Pro Mark cena dobra i wykonanie też dobre:) polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5B i 7a

no to ciekawie... masz spory rozrzut rozmiarowy

 

Ja nie lubię pro marków za to, że nie mają dużego wyboru pałek z beczułkowatą główką (jak np. Vick Royster jr. czy Mike Terrana - tego typu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć! można kupić pro marki w jakimś sklepie w krakowie ? Nie robię większych zakupów więc nie opłaca mi się płacić 60zł za pare pałek z przesyłką ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mogę tylko dodać od siebie, że są to najbardziej wytrzymałe kawałki drewna jakie miałem w łapie a miałem tego trochę i wszystko prędzej czy później szło, ostatnionawet bardzo prędzej ;) , wywaliłem vici i regały w ciągu kilku godzin intensywnego grania (z braku laku zakupione) a pro marki nie do zabicia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ari

Ja niestety trafilem na kiepska partie Pro Markow ...

2 pałki nowe zakatowalem na koncercie. Dwie kolejne na nastepnej probie tez pewnie pekna. Wszystkie palki mialy ten sam objaw - po kilku uderzeniach juz czulem przy kazdym puknieciu jak cale drewno wibruje, jakby bylo pekniete ale nie bylo. Potem po dluzszej chwili palka sie lamala.

Mam jeszcze 3 inne pary (ktore kupilem duzo wczesniej z drewnianymi koncowkami, dlatego kupilem nowe bo chcialem nylony) i w nich takie defektu nie mam.

 

Mam nadzieje ze to tylko jednarazowy incydent z tymi palkami, bo tak to sa bardzo wytrzymale i duzo lepiej mi sie na nich gra niz na VF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...