Skocz do zawartości
albert94

Ahead JJ1 Speed Metal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mianowicie mam taki problem... Wczoraj spokojnie sobie grając prawdopodobnie podczas ridownia(bynajmniej wtedy zauważyłem) pękła mi jedna z pałek :cry: pękła poniżej główki tak ze gwint pozostał w główce pękniecie już niestety chyba nie do naprawienia :cry: z jakiego powodu pęknięcie mogło wystąpić w tym miejscu?? jakaś wada fabryczna tych pałek?? pałki mam od połowy sierpnia nie gram za bardzo rimshotem czasem jakiś wpadnie nic więcej ;) nie gram też bardzo mocno :cry: wieczorem mogę zrobić zdjęcia pałki i wrzucić na forum :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zareklamował bym ale na pałki dostałem 2 miechy gwarancji a od sierpnia jednak to już jest kawałek czasu :-( i nie wiem czy mi uznają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Omni-Muzie masz na myśli czy Riffie? Na Aheady jest 60 dni gwarancji na rdzeń przy prawidłowym użytkowaniu, nie dotyczy to wad fabrycznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pałki kupiłem w Omni-Muzie bo niestety w Riffie nie posiadają Aheadów :neutral: tylko teraz pytanie czy w sklepie to pęknięcie uznają mi jako wadę fabryczną czy jednak uznają to jako moją winę ?? :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest to wada fabryczna to i tak dostaniesz wymianę czy tam zwrot, jeżeli użytkowałeś pałek zgodnie z dołączoną instrukcją, o czym możesz ich zapewnić, to w ciągu 60 dni też powinni wymienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety 60 dni od daty zakupu już dawno minęło :-( wady fabryczne obejmują okres pogwarancyjny??

 

[ Dodano: 07-01-2013, 15:11 ]

no coz chyba dostałem jakąś wadliwą parę tych Ahead'ów bo pękła także druga :doubt: tym razem na... hacie :?: przecież takie pałki powinny łamać blachy a nie odwrotnie. Miałem nadzieje ze te pałki dłużej przy mnie wytrzymają... niestety ale mimo że bardzo lubiłem tę firmę to nie jestem zadowolony z tych pałek i jednak zostanę przy drewnie :biggrin: bo dobre drewno nie jest złe :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...