Skocz do zawartości
nosu

mój nowy zestawik :)

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu dzisiejszym kopiłem od znajomego zestaw Tacton :) Za bębny ze statywami dałem 500zł muszę jeszcze kupić obręcz do centrali i jakiś naciąg na werbel ale o tym w dziale KUPIĘ :)

 

FOTKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu dzisiejszym kopiłem od znajomego zestaw Tacton :) Za bębny ze statywami dałem 500zł muszę jeszcze kupić obręcz do centrali i jakiś naciąg na werbel ale o tym w dziale KUPIĘ :)

 

FOTKI

 

 

Nie myślałeś o 100 razy lepszych bębnach Amati?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blachy to złom... za niedługo zamienie na coś lepszego... ale HH i crash to powerbeat a ride to polmuz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie myślałeś o 100 razy lepszych bębnach Amati?

 

Fakt - za 5 stówek miałbyś lepszy zestaw... Ale nie będziemy tu płakać nad rozlanym mlekiem :roll: . Na początek na pewno wystarczy...heh - na krótki początek podejrzewam . Masz rację nosu , że blachy to złom . Więcej nie będę pisał - sam wiesz co musisz zrobić przy bębnach żeby miały jaja , ręce i nogi .

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamieszczam nowe fotki zestawu:

 

1zbw3o4.jpg

 

rsvlog.jpg

 

Myślę nad remontem. Zauważyłem, że bębny są w środku pomalowane: tomy na zielono, a centrala na czarno. Chciałbym oszlifować je w środku, zedrzeć tą czerwoną okleinę, pomalować bejcą na czarno i dać kilka warstw lakieru bezbarwnego. Koszty nie powinny być duże, a efekt może być widoczny i słyszalny. Póki co nie stać mnie na nowy set dlatego trzeba dbać o ten i doprowadzić go do jakiegoś ciekawego stanu. Potem będę myślał nad zmianą naciągów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pomalować bejcą na czarno

Wątpię abyś uzyskał przy pomocy bejcy głęboki odcień czarnego . Zastanów się nad innym kolorem : zieleń , orzech ciemny wygląda kapitalnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...