Skocz do zawartości
Endrju

Kręcenie pałeczkami

Rekomendowane odpowiedzi

imthefirestartaKRĘCENIE PAŁKAMI NIE JEST ISTOTNYM ELEMENTEM GRY.

 

a to ciekawe bo teraz jawnie zaprzeczasz temu co wcześniej pisałeś:D Nawet nie chce mi sie szukać cytatów ale jak jeszcze raz spróbujesz kłamać i wybielać się w tym temacie to znajde wszystkie Twoje wypowiedzi na ten temat, w których mówiłeś wprost że kręcenie pałkami to absolutna podstawa, na równi z rudimentami :D Zapewne każdy znający Twoją postać pamięta to również bo trudno nie zapamiętać takich banialuków... tylko nie próbuj kasować postów bo to zagranie w Twoim stylu bardzo :D Tak jak zrzucenie odpowiedzialności za te koślawe dwójki na Twoim kanale na jakiegoś ucznia po 30stce :D

 

Można to proponować. To nikomu nie szkodzi. Ale nie jest to elementem podstawowej edukacji na perkusji. Ponadto póki nie opanuje się perkusji w stopniu co najmniej podstawowym można zapomnieć o takich niekoniecznych dodatkach, które wymagają dodatkowego zaangażowania.

 

Cieszę się że to w końcu zrozumiałeś :)

 

Ponadto chciałem wyjaśnić, że trener nie zmierza do tego aby występować jako mistrz przed publicznością, darmo i na ogólnie dostępnych portalach. To robił już wcześniej a teraz by tylko tracił. Trener to psycholog edukacji. Jego zadaniem jest nie popisywanie się przed uczniem czy innymi ale przede wszystkim przekazywanie odpowiedniej wiedzy w odpowiedniej kolejności i w odpowiednim czasie i odpowiednim ludziom. Rolą nauczyciela nie jest onieśmielanie ucznia tylko nauczenie go ważnych rzeczy we właściwy sposób. A jeśli belfer zakręci pałą lub lewą nogą to nie znaczy, że zaraz musi darmo prezentować wszystkim arsenał pozostałej wiedzy. Jeśli ktoś udziela korepetycji bo ma kwalifikacje to nie znaczy, że poza tym będzie udzielał i prezentował się on-line bezpłatnie i powszechnie. Szkoda czasu. A czas to pieniądz. Co innego dobra rada, czy ukierunkowanie. Nie wiele kosztuje a może zaprocentuje. O ile trafi na mądry odbiór.

 

Trener powinien, przede wszystkim, udostępnić próbkę swoich umiejętności ZA DARMO, WSZYSTKIM potencjalnym kandydatom na uczniów. Uczeń ma prawo wiedzieć w czyje ręce powierza swoją muzyczną przyszłość. W przeciwnym wypadku jest to kupno kota w worku. Nikt normalny nie uda się na korepetycje do osoby o której nie wie absolutnie nic. Ty nie masz ani kwalifikacji ani tym bardziej renomy. Jesteś szkodnikiem, żeby nie powiedzieć oszustem - reklamujesz się jako nauczyciel i to za niemałą stawkę podczas gdy nie umiesz zagrać poprawnie podstawowego rudimentu. Przed takimi jak Ty powinno się publicznie ostrzegać nowicjuszy żeby nie nadziali się i nie zmarnowali pieniędzy. Wnioskując po Twoich postach i tematach na forum zgaduję że po prostu brak Ci baby i chcesz jakoś zwrócić na siebie uwagę. Tylko to nie jest forum matrymonialne... Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Januszs możesz mi wytłumaczyć jaką rolę w Twoich filmach pełni super trik z podnoszeniem nóg i zasłanianiem ekranu stopami na zmianę z prezentowaniem swojego krocza (na szczęście zakrytego)? To nie jest ani forum cyrkowe, ani matrymonialne ani dla dewiantów seksualnych.

 

Chcesz pokazać, że umiesz kręcić pałkami? Ok proszę bardzo, tylko pokaż te triki wplecione w grę na bębnach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gram i kręcę.

Niestety tylko dwoma pałkami.

Wiem, że to niektórych denerwuje dlatego trzecia pała będzie

 

No, no... Widzę, że grupowo już jest. Ale marzy Ci się gangbang. Ale to jest Forum PERKUSYJNE, a nie dla dewiantów seksualnych, jak raczył błyskotliwie skomentować kolega SteveK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imthefirestarta,

Piszesz:

 

1/ "....znajdę wszystkie Twoje wypowiedzi na ten temat, w których mówiłeś wprost że kręcenie pałkami to absolutna podstawa, na równi z rudimentami..."

 

Odpowiadam: znajdź i dawaj.

 

2/ "...za te koślawe dwójki na Twoim kanale na jakiegoś ucznia po 30stce..."

 

Odpowiadam: pokaż swoje jak grałes po trzech miesiącach edukacji lub aktualnie

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
imthefirestarta,

Piszesz:

 

1/ "....znajdę wszystkie Twoje wypowiedzi na ten temat, w których mówiłeś wprost że kręcenie pałkami to absolutna podstawa, na równi z rudimentami..."

 

Odpowiadam: znajdź i dawaj.

 

Skasowałeś te posty więc rzecz jasna ich nie znajdę :D Był cały temat z dyskusją na temat kręcenia pałkami, wykłócałeś się z ludźmi że kręcenie jest bardzo istotnym elementem gry, wyrabia pewność i time i jest jedną z podstaw, razem z podwójną stopą...

 

2/ "...za te koślawe dwójki na Twoim kanale na jakiegoś ucznia po 30stce..."

 

Odpowiadam: pokaż swoje jak grałes po trzech miesiącach edukacji lub aktualnie

 

Pozdrawiam

 

Po pierwsze, te dwójki na Twoim kanale są Twoje a nie żadnego ucznia po 30stce co oznacza że powineneś się zapisać na lekcje gry na perkusji, chociażby do jakiegoś MDKu :D Po drugie - nie mam takowych filmików, nigdy bym nie wpadł na to żeby nagrywać swoje dwójki, tak samo jak nie nagrywam jedzenia zupy łyżką, mycia zębów etc... z tego co pamiętam po 3ech miesiącach grałem dwójki na podobnym poziomie co Ty teraz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imthefirestarta,

Krótko:

- Przekręcasz treści forumowiczów bo nie rozumiesz.

- Nie rozumiesz bo nie potrafisz wielu rzeczy.

- Przeinaczone rozumowanie zamieszczasz na forum.

- Więc trudno na forum się tak dyskutuje...itd..

 

Jak powiedział przed laty pewien wybitny filozof :

"...nawet wykształcony i po szkole.. nie znaczy, że mądry..."

 

prościej mówiąc:

"...nie pomogą doktoraty kiedy człowiek chamowaty..."

 

Chodzi o to, że pewne osoby często nie potrafią zrozumieć i docenić zwykłych, prostych rzeczy.

To ich denerwuje.

A to właśnie, mówiąc najprościej jest zwykła GŁUPOTA.

 

Bez odbioru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prościej mówiąc:

 

Przestań się chować za trollowatymi postami i kręceniem pałami. Pokaż wszystkim za to jak siedzisz za garami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
imthefirestarta,

Krótko:

- Przekręcasz treści forumowiczów bo nie rozumiesz.

 

To Ty tu nie rozumiesz że jesteś idiotą.

 

- Nie rozumiesz bo nie potrafisz wielu rzeczy.

 

No pewnie! Nie umiem stać na głowie na przykład, tyle razy próbowałem ale dalej mi nie wychodzi :/ Nie umiem też jeździć na monocyklu.

 

- Przeinaczone rozumowanie zamieszczasz na forum.

 

Rozumowanie? Chyba nie mówisz o sobie? Jeśli tak to... czemu nikt mi nie powiedział że prima aprilis jest w styczniu?

 

Chodzi o to, że pewne osoby często nie potrafią zrozumieć i docenić zwykłych, prostych rzeczy.

To ich denerwuje.

A to właśnie, mówiąc najprościej jest zwykła GŁUPOTA.

 

Jedyne co tu denerwuje to właśnie owa głupota. Twoja głupota. Popieram przedmówcę. Weź że przestań się chować za filmikami Mike'a Terrany i innych perkusistów jak ostatnia narząd damski tylko pokaż - jak przystało na nauczyciela swoje umiejętności w grze na zestawie. Których oczywiście nie masz.

 

ten styl wypowiedzi jest jedynym adekwatnym w tym przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ten temat zniknie?? Bo co wchodzę na perkusja.org to mi to świeci na czerwono i już mnie to wk.r......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imthefirestarta,

He, he...jest takie powiedzenie :

"...kto się w dyskusji szybko denerwuje zdradza to co chciałby ukryć...."

A propo's nauczyciela.. to myslę, że ten będzie dla Ciebie najlepszym wyborem:

 

 

Bez odbioru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A propo's nauczyciela.. to myslę, że ten będzie dla Ciebie najlepszym wyborem:

Wreszcie mądra rada januszka . polecic nauczyciela lepszego od siebie samego :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, to dobrze że wolałeś polecić tą babcię niż siebie, januszs, bo ma ona znacznie więcej do zaprezentowania w kontekście perkusyjnym. A tak na poważnie, weź wyłącz to forum, włącz myślenie i zacznij ćwiczyć w końcu bo masz 4 dychy a dwójek nie potrafisz zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję tylko grzecznie takiego nauczyciela, na którego zawsze "niektórych" będzie stać.

A tu znów "niektórzy" niegrzecznie się denerwują...

Ponadto niektórych nauczycieli "niektórym" celowo nie proponuję bo i tak ich na nich nigdy nie będzie stać.

A te "cztery dychy"..... i te "dwójki" ..eeee.e...błędy, błędy...same błędy...

aż mi się stary kawał przypomniał... he, he..:

 

"...Kumple z kapeli zjechali bębniarza:

- Ty tylko te bębny i bębny, nie masz pojęcia o innych instrumentach!

- Na co on:

- Taaa..aak? To zobaczycie!

I poszedł do sklepu muzycznego. Podchodzi do sprzedawcy i mówi:

- Poproszę tą czerwoną trąbkę i ten srebrny akordeon przy oknie.

Na co sprzedawca:

- Wie pan, gaśnicę mogę panu sprzedać, ale kaloryfer zostaje u mnie... "

 

Błędy, błędy...błędy..choć perkusista to nie saper może się czasem mylić ale.... . no właśnie....

Dlatego OLD GRANDMAMA DRUMER

może zwsze pomóc "niektórym" wyjść z tych przedszkolarnych błędów..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję przyjąć przez aklamację dodatkowy punkt regulaminu:

"Idiotom i analfabetom zabrania się zabierania głosu na Forum"

Kto jest "za"? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie da rady. Mamy demokrację, wolność słowa i inne takie co to zabraniają dyskryminacji ludzi za ich braki intelektualne. Poza tym jest to forum publiczne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

druMILO,

 

Jasne! śmiech to zdrowie!!

Ha, ha..

......kawałek z lamusa mi się zaraz po tym napatoczył:

 

"....Do niewielkiego sklepiku muzycznego przy lubelskim deptaku wchodzi znany

poznański kolekcjoner ludowych instrumentów muzycznych z całego świata.

- Czy dostanę u was - pyta wyniośle - wygarbowaną skórę kozy do polskich

Tradycyjnych dudów.. ?

- Niestety nie mamy - odpowiada sprzedawca.

- No pewnie skąd w takim grajdole byłaby wygarbowana kozia skóra -

Komentuje wybitny specjalista..

- A może jest bejcowana skorupa żółwia do Kongijskiego conca ?

Nie.

Cóż za pipidówa - mruczy pod nosem klient

To może chociaż znajdzie pan czesane włosy z końskiego ogona do irlandzkiej Harfy celtyckiej ?

Przykro Mi - odpowiada poirytowany sprzedawca

Ale mogę panu zaproponować świeżutkie krowie pizdy do niemieckich harmonijek ustnych..."

 

Ciekawe.. czy ktoś tu poza tłuczeniem w błony gra na jakś harmonijkach...?

 

Ha, ha..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

januszku

jesteś niekwestionowanym nr 1 tego forum . Jesteś megagwiazdą , zjawiskiem nadprzyrodzonym , arcymistrzem kwiecistego słowa i superinteligentnych wynurzeń . Bez Ciebie forum to , byłoby niczym Wołodyjowski bez szabli , Gagarin bez rakiety , S.Wonder bez okularów , genitalia bez moszny ! Wszyscy Cię kochamy i pragniemy Twych postów jak osesek mleka matki . Czekamy na nie , niczym skacowany na otwarcie delikatesów . Czytamy je z wypiekami na gębach i chłoniemy każde słowo ,niczym ów skacowany swój złocisty napój . Twoje rady są jedynie słuszne i genialne , jak słowa Kim Dzong Una. JESTEŚ WIELKI JANUSZ !!!!

Ha, ha..
he, he..:

he he he ha ha hihihihihi :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest może jakiś temat na tym forum, w którym nie znajdę wypowiedzi januszsa xD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dżawol,

 

 

Czyli jednak "niektórzy" mają pewien nerw drażniony przez zajadłe wpatrywanie się w pewne posty.. ?

W ten sposób cały czas bezwiednie zdradzają swój osobliwy przypadek, co potwierdza ostatnio odkryty naukowy dowód:

 

 

A tajemnice byłyby dużo słodsze dżawolku...ale te nerwy ..niepotrzebne nerwy..i Twoje karty zostały odkryte.

 

he, he..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
..i Twoje karty zostały odkryte.

 

Długo płakałem tej nocy .......

:badgrin: :badgrin: :badgrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...