Skocz do zawartości
SzymonSnieg

jaki moduł polecacie

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem podstawowy zestaw dig drum.

Próbuję dobrać moduł, wiadomo, możliwie jak najtaniej. Moge dac np. 1 500 zł

Nie mam żadnego doświadczenia z elektronicznym sprzętem. Dotychczas grałem tylko na akustycznym. Jednak w bloku to już nie przejdzie ;)

 

Zastanawiam się nad Roland td-4 lub td-9.

Chce żeby moduł miał opcje wgrywania plików muzycznych (np. mp3), nagrywania oraz przyzwoity dźwięk.

 

Proszę o sugestie

 

pozdrawiam, Szymon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moduł td4 nie opcji odtwarzania mp3, możesz sobie podpiąc jedynie zew. żródło dźwięku, w rolandzie td 9 jest złączę usb które pozwala na odtwarzanie mp3 bezpośrednio z modułu oczywiście jeżeli oprogramowanie jest w wersji 2.0 jeżeli nie to ty tylko da się odtwarzać wav. Jeżeli chodzi o cenę modułów td4 i 9 to td4 około 1000 a td 9 około 1800-1900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Hmm..., troche drogi ten td-9. Wyczytałem, że w granicach tych cen moduły Roland są najlepsze jeżeli chodzi o jakość dzwięku. No chyba, że doradzicie moduł innej firmy w korzysteniejszej cewnie niż Roland td-9, o podobnych możliwościach. Szczególnie interesuje mnie możliwość wgrywania plików mp3 oraz więcej wejść na pady niż jest w td-4.

 

pzdr, Szymon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W TD9 masz bodajże o jedno wejście więcej niż w TD4. Ale moduł godny polecenia. Ja bym brał TD9. Te 300zł więcej gdzieś wynajdziesz to nie majątek :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro do grania w bloku to może coś w stylu Alesis IO Trigger, zapytaj Pana Kazimierza bo on chyba sprowadza tego typu urządzenie od jakiegoś magika, nie pamiętam nazwy. Cenowo coś koło 450 zł i masz pełne możliwości - wystarczy podpiąć to do kompa przez jakiś interfejs audio i z oprogramowaniem w stylu Superior drummer masz do ćwiczeń i nagrywania wiele więcej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...