Skocz do zawartości
screw5

Jakie pałki do jakiej muzyki?!

Rekomendowane odpowiedzi

Zwykle to jest tak, ze im dluzsza palka tym jest tez grubsza. Nie spotkalem sie nigdy z cienkimi palkami o takiej dlugosci. Vic Firth robi palki na dlugosc 17 cali model Metal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz może gdzie takie kupić trochę poszukałem po sklepach internetowych i nie znalazłem . Tudzież może są cienkie pałki ale przynajmniej długości 16,5. Lubie cienkie pałki ale tak świetnie mi sie grało długimi, że teraz muszę znaleźć jakieś i długie i cienkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiesz może gdzie takie kupić trochę poszukałem po sklepach internetowych i nie znalazłem . Tudzież może są cienkie pałki ale przynajmniej długości 16,5. Lubie cienkie pałki ale tak świetnie mi sie grało długimi, że teraz muszę znaleźć jakieś i długie i cienkie.

Może te: http://www.perkusje.com/?p=productsMore&iProduct=744 ?

Wprawdzie 16,5 nie mają (tylko 16,125) ale są w miarę cienkie (0,531) :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie, że marudzę ale Portnoyowskimi już grałem i takie nijakie były, nie dla mnie.

W każdym razie dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam wlasnie zamiar sprobowac tych palek portnoya z nylonowa glowka lub vic firth american classic 5AN bo zwykle 5A sa jak dla mnie bardzo dobre ale:

1. glowka sie dosc szybko wykrusza i strzepi :/

2. jak dla mnie przenosza zbyt duze drgania do reki - wydaje mi sie ze to przez to ze sa z twardej hickory i maja drewniana glowke, mam nadzieje ze nylonowe beda takie same tylko bez tych drgan bo tak to palki bardzo dobre :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram Zildjianami sygnaturowanymi przez Travisa Barkera ;P

 

są cienkie, lekkie, dobrze leżą w łapie ;) ostatnio kupiłem drugą parę bo pierwsza się zjechala po ok. roku grania heh

 

jedynym minusem jest chyba to że napis się szybko ściera;>

 

wiem że to może takie troche szpanerskie, no i zildjian ale te pałki mi się podobają ;> choć jak znajde coś takiego samego ale tańszego to się przerzuce bo 40 zeta to troche jest:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a gram Zildjianami sygnaturowanymi przez Travisa Barkera ;P

polecano mi te pałki w Avancie, napis mnie jednak parzył a przy każdym spojrzeniu na nie czułem setki wbijających się igieł w moje oczy. nie dla psa kiełbasa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam OSCA devastation, inne dopiero będe próbował, ale jak narazie dla mnie są ok... jeszcze są ProMarki ale modelu nie pamietam za bardzo obkleiłem taśmą te pałki..może jak "do kopie" się to podam...

 

hmmm, tak czytam i chyba to jest ProMark model 5B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja gram na Pro markach [mileńum 2] 7A , ciężką/szybką muze , choć te pałki dedykowane są do jazzu i lekkiego rocka. Dla mnie super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jakie pałki wybrac ,gram po weselach?

 

[ Dodano: 20-02-2010, 11:23 ]

Chodzi mi o jakość,poprostu aby były dobre.Zawsze grałem pałkami pisało na nich bomba ,czy cos takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...