Skocz do zawartości
bebniarz

Michael Jackson - Beat it

Rekomendowane odpowiedzi

Jak by jeszcze bez błędu było nazwisko tu i na YT....:)

 

Właśnie.

A może spolszczyć: Michał Jackowski,

albo Michał Syn Jacka?

:smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj się czepiliście nazwiska, dzieki;p Spieszyłem sie do pracy i wszystko na szybko z rana pisane, więc musiał się palec powinąć:) Już poprawione:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umiejętności nie będę komentował, bo nie lubię ale...

 

...brzmienie.

 

Masz zestaw marzenie - najlepszy na świecie; bębny, blachy i werble, wszystko totalny top, tylko, że to nie brzmi topowo. Jak grasz przejście na tomach to zamiast tłustych jedynek słyszę jakieś głuche pukanie jak w wytłumione Amati. Werble też jakieś takie bez wyrazu....itp. Wydaje mi się, że wykorzystujesz tylko 30% brzmienia tego zestawu, a nie po to go chyba kupiłeś. Nie znam się na mikrofonach, ale obstawiam, że też sa spoko - ogólny miks jednak nie daje rady.

 

 

Dla mnie psuje to cały efekt, a także to, że niestety słabo to groovi - nie grasz rockowo, nie grasz też popowo, tylko...no własnie jak?

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie mixu zgadzam się i nie będe tego kwestionował. Daleko droga do tego, żebym się go nauczył, ale może za jakiś czas będzie lepiej.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem, że filmik wygląda jakbyś nagrał to wolniej i przyspieszył w jakimś programie... strasznie "sztywno" grasz... Co do brzmienia; popieram Wesołka;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nad stopą mógłbyś popracować w sensie równości. Jakoś tak lata - nie ma przez to groovu.

Co do grania - to oglądam Twoje filmiki i nie inspirują mnie jakoś. Nie mówię o wielkich inspiracjach - tylko jakoś to tak wszystko wymęczone, na spięciu mięśni albo niedoćwiczone, zagrane raz - czy coś takiego ;)

 

Rozumiem, że chcesz opinii - to masz - ale przy którymś filmiku można by się zastanowić - wstawiać czy nie wstawiać - gra to czy nie gra, poćwiczyłem przed nagraniem czy nie poćwiczyłem itd. ;)

Luzik i pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie ćwicze kawałków przed nagrywaniem, wszystko leci na spontana. Co do sztywności.... nie wiem, może dziwnie wygląda to na aktualnym nagraniu, ale chyba na poprzednich filmikach widać, że raczej sztywno nie gram, a to, że po koncertach podchodzą do mnie perkusiści i mówią, że zajebiście się na mnie patrzy podczas gry, bo wszystko jest z zajebistym luzem chyba o czymś świadczy. Zresztą ja się nie znam i nie kwestionuję, cenie sobie wypowiedzi tych, którzy grają lepiej i mają coś sensownego do powiedzenia, ale bawią mnie komentarze tych, których miałem okazję słyszeć w tym temacie, a ich technika, groove, time pozostawiaja wiele do życzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie ćwicze kawałków przed nagrywaniem, wszystko leci na spontana.
No to bardzo źle.

 

Co do sztywności.... nie wiem, może dziwnie wygląda to na aktualnym nagraniu, ale chyba na poprzednich filmikach widać, że raczej sztywno nie gram
Na poprzednich playalongach też grałeś sztywno.

 

a to, że po koncertach podchodzą do mnie perkusiści i mówią, że zajebiście się na mnie patrzy podczas gry, bo wszystko jest z zajebistym luzem chyba o czymś świadczy.
Na koncertach zapewne grasz z zespołem jakiś własny materiał - a to może być inna bajka niż przedstawianie nieogranych playalongów ;) Nie słyszałem Twoich koncertów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do sztywności.... nie wiem, może dziwnie wygląda to na aktualnym nagraniu

 

Pewnie dlatego, że miałeś w tym nagraniu niewiele do roboty.

Pamiętam covery Twoje poprzednie i chwaliłem Cię za LUZ właśnie.

Subiektywnie: brakuje mi troszkę temperamentu.

Podejrzewam, że gdybyś grał ten numer na koncercie byłoby OK,

z większym pazurem. I już.

Pozdrówka :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na poprzednich playalongach też grałeś sztywno.

 

LUZIK TOTALNY,

pierwsza "rzecz", jaka "w oko się rzuca" w grze Bębniarza,

zaufajta mi, chopy.

:cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cenie sobie wypowiedzi tych, którzy grają lepiej i mają coś sensownego do powiedzenia, ale bawią mnie komentarze tych, których miałem okazję słyszeć w tym temacie, a ich technika, groove, time pozostawiaja wiele do życzenia.

A słyszałeś jak gram, że tak piszesz??;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LUZIK TOTALNY,

pierwsza "rzecz", jaka "w oko się rzuca" w grze Bębniarza,

zaufajta mi, chopy.

:cool:

Nie przeczę - jeśli wstawianie playalongów przez "nigdy nie ćwicze kawałków przed nagrywaniem" jest LUZIKIEM TOTALNYM - to tak właśnie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, AL,

widziałem jakiś numer i było extra luźno, naprawdę.

A rzecz to rzadka, dlatego pamintom.

Chcesz się bić? To się bij!

:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj, AL,

widziałem jakiś numer i było extra luźno, naprawdę.

A rzecz to rzadka, dlatego pamintom.

:biggrin:

 

Chętnie posłucham:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się bić GER - z tego co pamiętam - to napisałem.

 

Każdemu inny kij w ucho wlezie. I tyle. Luzik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chętnie posłucham:)

 

Mówię o Twoim graniu, co masz słuchać?

Grasz luźno i tyle.

Dla mnie. Dla Aldiego sztywno.

:cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...