Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do posłuchania naszego skromnego zespołu , występu z tegorocznego wośpu

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba. Szkoda, że basu nie ma :P

Kolega całkiem fajnie gra na gitarce, wokal też niezły. Twoja gra także mi się podoba. To jest Wasz kawałek? Jeżeli tak to kolejny plus dla Was ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety w naszym małym mieście ciężko kogoś znaleźć , ale nie poddajemy się ;) Kawałki sami na próbach wymyślamy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z basem to byłaby totalna petarda, a i już jest naprawde nieźle. gratuluję :)

co do samych kawałków (wlazłem na wasz profil) pomysły dobre, czekam na urozmaicenie innymi instrumentami

ps: fajnie widać jak działają odsłuchy na scenie i ile tak naprawdę słychać przy poszczególnych instrumentach jak ta kamera "chodzi" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, z czujem.

Plus, że nie robisz przejść zbyt często,

bo są tutaj "magicy" grający przejście co dwa takty,

to jest ich "spełnienie".

Groovisz!

:cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aldi, To akurat jest dobre w graniu na żywo, bo to czyni ją grą na żywo, a nie nagraniem studyjnym. No, ale lepiej się czepić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za komentarze , miło poczytać . Aldi , no niestety po usłyszeniu też to stwierdziłem , zawsze mnie nosi jak gram ten groove hehe , pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No, ale lepiej się czepić.
Ale lepiej się czepić prawdy - czy w ogóle nic nie pisać? To weź się odczep ode mnie - zrozumiano?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aldi, Nie odczepię, bo tak jak patrzę na Twoje komentarze, to zawsze wyszukujesz czegoś marginalnego, co w odczuciu nie zmienia dużo, tym bardziej w tym przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyśpieszanie to coś marginalnego? Niedopracowanie playalonga (w innym temacie) to coś nie ważnego?

 

Rozumiem, ze możecie mieć ogólnie do mnie pretensje, że momentami przesadzam z komentarzami. Ale napisanie przeze mnie "No ale przyśpieszasz" w tym temacie to było jakieś okropieństwo?

 

Czasem po prostu potrzeba wzmocnienia poprzez bodziec. Wzmocnienie pozytywne czy też negatywne. Czasem jeden bodziec w pięciu słowach bardziej dociera, niż pół strony tekstu... A to i tak jest nic - w stosunku do tego ile trzeba pracować, żeby grać bardzo dobrze muzykę. Szczególnie w tych czasach, gdzie dziesiąt % muzyki jest robiona z sampli albo jakoś tam sobie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli granie żre i praży, to może i samo chce pójść do przodu z tempem, to zupełnie nic złego. Taki np. nico mcbrain chwieje pulsem prawie w każdym kawałku.

 

Fajne bujanie, strasznie szkoda, że nie macie basisty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadąc stylem Aldiego - No, ale sali nie wypełniliście :lol:

 

Moje odczucia - świetne brzmienie bębenków, fajny kawałek, groove jest. Zatrudniajcie basistę i może jeszcze kogoś i będzie wypas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baaardzo mi się podoba takie granie. Ale jak wszyscy piszą to i ja napiszę- brakuje basu :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koval

No niestety zgłosiliśmy się zbyt późno i graliśmy o 11.30 .. Zawsze to jakieś doświadczenie. ;)

 

Viperiusz

Wydaję mi się , że to może być jakiś stary Remo Cs , dostałem go gratis do shellu mapexa marsa , naciąg ma swoje lata , lecz prawie nie był grany . Dość gruby , bardzo mnie zdziwiło jego brzmienie , wysoko nastrojony idealnie pasuje do muzyki którą gram , bardzo polecam .

 

Carlos

Na którejś próbie namówiłem kolegę do śpiewania , bo gitara i perka to nuda na maksa i jakoś tak idzie. Po polsku też fajnie by było grać , ale kolega woli śpiewać po angielsku , dziwne , ale łatwiej mu to przychodzi.

 

Bas cały czas mi się marzy , niestety jak na warunki naszego miasta jesteśmy zmuszeni grać w 2 osoby , nie narzekam , zgraliśmy się jako duet :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się fajna muzyczka ale Bas koniecznie by się przydał :D Przynajmniej fajnie nagłośnione u nas na WOŚPie była porażka z nagłośnieniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Z ziomkiem gitarzystą, z którym już ponad 10 lat wspólnie chlastamy metalowe rzeczy, jakiś czas temu przez rok zmuszeni byliśmy zagrać kilka sztuk we dwóch właśnie. I czasem naprawdę można, nawet sporo wiary wolało, byśmy grali w ten sposób dalej :D

Więc, może i w ogóle, jak jest sposób na muzykę i aranżacje na to pozwalają, to można i we dwóch ciągnąć :)

 

I, szefie, mega git masz ten swój krótki, strzelający rimshotem werbel, ja ich miłośnik fanatyk.

Ludzie o brzmienie werbla strasznie nie dbają ostatnio...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...