Skocz do zawartości
Sławek92

Yamaha Beech Custom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj pokażę mój set główny w całej okazałości. Jest to Yamaha Beech Costom, werbel Mapex Black Panther Maple 13x5,5 . Blacharka - Paiste 2000 ride i crash 16, Istanbul mehmet crash15 i splash 10. Zildjian Avedis quick beat 13 hi hat. hardware Yamaha , stopa DW 5000. Jedne z lepszych bębnów na których grałem i jakie miałem. Zaprasza do obejrzenia i komentowania :)

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9faaa42d8cdd5404.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ef76d3925f9ec040.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny zestawik. Drewno bukowe jest zajedwabiście piękne w brzmieniu. Swoją drogą, kiedyś gdybym się nie zagapił, kupiłbym taki zestaw z niemieckiego E-Bay'a za... 731 EUR...

 

eeeeeech... :roll: Gratuluję raz jeszcze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
731 EUR...

To cena mega atrakcyjna :smile: Buk to na prawdę świetne drewno, myślę że te zestawy sa trochę nie doceniane. Patrząc na ceny oczywiście. Osobiste porównanie np. Miałem Saturna i szczerze mówiąc różnica kolosalna. Wręcz nie ta liga. Mimo uznania dla Mapexa oczywiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne bębny, rzeczywiście bardzo nie doceniane. W Polsce tez można je bardzo tanio dostać, ostatnio było kilka zestawów na allegro za ok 3k, więc teoretycznie te 730 ojro to wcale nie była taka jedyna i niepowtarzalna okazja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kilka zestawów na allegro za ok 3k
W tej konfiguracji widziałem po 4 tys. Ogólnie rzadko się pojawiają, ale na prawdę polecam :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajne te bębny , ale ...

 

Po co Ci te żelki - aż dwa - na 12tce ?

A po co Ci ten krążek na 14tce ?? :???:

;)

 

Jakie naciągi masz założone? Bo dla przykładu zawsze zakładałem Emperory , ale ostatnio jak założyłem na swojego Oak-a Ambassadory Clear , to dopiero teraz to śpiewa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
]Po co Ci te żelki - aż dwa - na 12tce ?

A po co Ci ten krążek na 14tce ?? :???:

;)

G1 na 14 i 12. Sa totalnie zjechane i muszę je zmienić, żelki i krążek są tymczasowo, jak założę Ambasadorki to będzie czyściutko :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...