Skocz do zawartości
marchewa666

Pearl export elx czy mapex m brich?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

No cóż, tak jak w temacie. Prosiłbym o szybką odpowiedź, gdyż muszę się szybko zdecydować. Chciałbym aby odpowiedzi zawierały argumenty za i przeciw. :D

Kupno pierwszej perkusji czas zacząć :P

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mapex to brzoza a pearl to lipa. jednak pearl masywniej wykonany. mapex sie rozstraja na wyzszych strojach. jak na 1 bebny bedziesz z tej i z tej zadowolony. w pearlu wkladasz rurke od statywu w miejsce tom holdera bo pasuje w mapexie nie:) obydwa w lakierze, mapex ma kulowe holdery latwiej ustawic latwiej zepsuc. hardware pearla duzo masywniejszy srednia polka pearl to majwyzsza w mapexie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w pearlu wkladasz rurke od statywu w miejsce tom holdera bo pasuje w mapexie nie:).

 

Ale można już włożyć w dolną rurkę , która jest przy tom holderze podwójnym ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Keraj Tobie już podziękowałem za ofertę, narazie się nie skusze :D

Co to tomholedrów to nigdy nie miałem do czynienia z takimi jakie są w pearl'u, ale ze względu na tomholdery nie będe wybierał perkusji :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwóch do mnie bardziej przemawia do mnie Pearl, choć w sumie od czasu do czasu mam okazję grać na emce i co do brzmienia, to jest wcale nie najgorzej, mimo mojej niechęci do mapexa, jednak jakość wykonania już potwierdza moją niechęć, bo elementy takie jak maszyna werbla, nóżki od centrali itp są bardzo wadliwe.

Może warto rozejrzeć się na yamahą stage custom? Minimalnie droższe, a brzmieniowo i jakościowo jak dla mnie zdecydowanie lepsze od ww. zestawów. Jaką kwotą maksymalnie dysponujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym drzewem w exporcie to są jakieś jaja... Nigdzie nie można znaleźć informacji z jakiego drewna są. Niektórzy piszą że z mahoniu inni że z topoli... :roll:

Ma ktoś dokładne info?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...