Skocz do zawartości
Niko

Fajny i Tańszy zamiennik

Rekomendowane odpowiedzi

Heja, krótka piłka. Szukał pałek podobnych parametrami wymiarowymi do VF American Classic Hickory 55A lub Pro Marków Hickory 5A TX5AW. Najlepiej z główką owalną lub łezką.

Drewno obojętnie, nie lakierowane (broń boże coś ala Bomba).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co myślisz o pellwoodach bo słyszałem też różne przychylne opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram pałkami pellwood i muszę powiedzieć, że to bardzo solidne kawałki drewna. Naprawdę dużo wytrzymują, a przy tym są komfortowe. Szczerze polecam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia o pellwoodach, oprócz tego że można je dostać w DC... A Goodwoodami grałem, w sumie jeszcze je mam, i nie narzekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ale w godwoodach trafiają się krzywulce i to takie że ho ho... Ale generalnie jak się nimi poturla po ladzie. to można trafić na fajny zestaw. Generalnie chyba najleprze budrzetówki jakie są obecnie dostępne i którymi grałem. Np nowa się chowa że tak zarymuję:) Ale nie wypowiadam się na temat Oski ani Pellwooda którymi ni grałem. Oczywiście nie zaliczam ich do budrzetowych(poza pellwood b-line) pałek. Ale są dużo tańsze tak czy inaczej niż np VF czy Vater.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest jedna, i wszystkim znana. Nie ma możliwości znaleźć równie dobrych pał jak VF, promarki czy vatery za 20zł. I nie wiem na co to się wytężać.

 

Są pałki lepsze jakościowo, i gorsze. A za jakość się płaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PellWoody mam i polecam :D Od listopada mam pare 5A Medium i się trzymają już jedna główka troche się wysiepała ale ogólnie ciężko to zniszczyć :D

 

PS : Z serii Premium ale mam zamiar kupić pare B-Line więc zdam opinię :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...