Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko ziomuś, spoko. Ale widziałem Twoją grę, pokazywał mi Wasz basista, i w sumie dobrze wybrali, nieźle napierdalasz :)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak uwielbiam deathmetal tak gardze prawie-muzyką tego typu...

nie ma w tym NIC, absolutnie NIC co by wyroznialo ten zespol na tle calej reszty mega randomowych bandow, ktore jakbys puscil jeden po drugim to dla nie-maniakalnego fana gatunku bylyby poprostu ciągiem piosenek jednego zespolu...

Na scenie wygladacie jak mały brzozowy gaj targany wiatrem^^ komiczne proby bycia super mrocznymi i hardkorowymi^^

Generalnie bawi mnie idea 2 wokalistów, z ktorych jeden przesciga drugiego w średniości wokalu... Jesli zespol ma 2 wokalistow to oczekuje miazgi wokalnej... w 5 załozyliscie zespol i nie bylo co zrobic z jednym gosciem?^^ Zrozumialbym gdyby chociaz jeden z nich dzierżył w rece gitare... ehh, chyba za duzo oczekuje;)

Aha no i oczywiscie plastikowa perkusja z automatu ... no bo stopki w tempie 180 to juz nie do ugrania przez czlowieka:) Dziwie sie ze majac nieograniczone mozliwosci pracy nad automatem wymyslili tak strasznie gowniane partie na garach:)

Poza kilkoma w miare przyzwoitymi riffami polecam shift + delete dla reszty tworczosci i zaczac od nowa... z pomysłem... i bez zbednego balastu w postaci zbyt duzej ilosci pseudo-wokalistow:) :evil:

ale mi ulżyło...;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to oczekuje, że teraz pokażesz mi swój niezwykle prawdziwy death metalowy band :)

esej na miarę koledżu, pozdrówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak jak uwielbiam deathmetal tak gardze prawie-muzyką tego typu...

nie ma w tym NIC, absolutnie NIC co by wyroznialo ten zespol na tle calej reszty mega randomowych bandow, ktore jakbys puscil jeden po drugim to dla nie-maniakalnego fana gatunku bylyby poprostu ciągiem piosenek jednego zespolu...

Na scenie wygladacie jak mały brzozowy gaj targany wiatrem^^ komiczne proby bycia super mrocznymi i hardkorowymi^^

Generalnie bawi mnie idea 2 wokalistów, z ktorych jeden przesciga drugiego w średniości wokalu... Jesli zespol ma 2 wokalistow to oczekuje miazgi wokalnej... w 5 załozyliscie zespol i nie bylo co zrobic z jednym gosciem?^^ Zrozumialbym gdyby chociaz jeden z nich dzierżył w rece gitare... ehh, chyba za duzo oczekuje;)

Aha no i oczywiscie plastikowa perkusja z automatu ... no bo stopki w tempie 180 to juz nie do ugrania przez czlowieka:) Dziwie sie ze majac nieograniczone mozliwosci pracy nad automatem wymyslili tak strasznie gowniane partie na garach:)

Poza kilkoma w miare przyzwoitymi riffami polecam shift + delete dla reszty tworczosci i zaczac od nowa... z pomysłem... i bez zbednego balastu w postaci zbyt duzej ilosci pseudo-wokalistow:)

ale mi ulżyło...;D

 

Byłeś na koncercie może tego zespołu?

 

Po za tym czego Ty się spodziewasz, większość zespołów gra podobnie, ale każdy robi to co lubi.

Od siebie mogę powiedzieć, że soundfear swego czasu zrobił na mnie duże wrażenie. Pierwsze skojarzenia będąc na ich gigu to withechapel.

 

Także, Pucjanie Tobie owocnego grania w kapeli, a napinaczy kieruje na koncerty.

 

Po za tym taka uwaga, nie zawsze to co słychać w głośnikach ma odzwierciedlenie na scenie. Działa to w obie strony. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to oczekuje, że teraz pokażesz mi swój niezwykle prawdziwy death metalowy band :)

 

Ale że niby co ?

 

Jeśli nie walczę w MMA to nie mam prawa uważać, że np. Najman robi to słabo?

Czy może muszę skakać na nartach żeby stwierdzić, że Mateja też nie ogarnia.

Albo jeśli posiłek w Sheratonie jakoś tak nie bardzo mi smakuje to też nie mam prawa tego powiedzieć bo nigdy nie byłem tam kucharzem.

Paranoja....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak jak uwielbiam deathmetal tak gardze prawie-muzyką tego typu...

nie ma w tym NIC, absolutnie NIC co by wyroznialo ten zespol na tle calej reszty mega randomowych bandow, ktore jakbys puscil jeden po drugim to dla nie-maniakalnego fana gatunku bylyby poprostu ciągiem piosenek jednego zespolu...

Na scenie wygladacie jak mały brzozowy gaj targany wiatrem^^ komiczne proby bycia super mrocznymi i hardkorowymi^^

Generalnie bawi mnie idea 2 wokalistów, z ktorych jeden przesciga drugiego w średniości wokalu... Jesli zespol ma 2 wokalistow to oczekuje miazgi wokalnej... w 5 załozyliscie zespol i nie bylo co zrobic z jednym gosciem?^^ Zrozumialbym gdyby chociaz jeden z nich dzierżył w rece gitare... ehh, chyba za duzo oczekuje;)

Aha no i oczywiscie plastikowa perkusja z automatu ... no bo stopki w tempie 180 to juz nie do ugrania przez czlowieka:) Dziwie sie ze majac nieograniczone mozliwosci pracy nad automatem wymyslili tak strasznie gowniane partie na garach:)

Poza kilkoma w miare przyzwoitymi riffami polecam shift + delete dla reszty tworczosci i zaczac od nowa... z pomysłem... i bez zbednego balastu w postaci zbyt duzej ilosci pseudo-wokalistow:)

ale mi ulżyło...;D

 

BiedaQ, hmm żeby nie zabrzmiało gejowsko,ale- wyjąłeś mi to z ust.

 

pucekdrum, ogarniasz temat za garami, fakt faktem nie mój klimat bo bardziej żeś rzemieślnik i niszczyciel, ale stwierdzam,że stać Cie na więcej.

Przeciętnej jakości kapela, numery tez tak o. Kiedyś w okolicy był taki zespół z dwoma wokalistami, ups przepraszam "wokalistami"- totalna masakra. Każdy z nich chciał udowodnić,który ma większą pałkę. Tu widzę podobną zależność.

 

Peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łeeeee, białe bębny! :smile:

 

Biedaku, chodzisz na tego typu koncerty ogólnie ? Jak dla mnie pomysł fajny i granie fajne. Może Ci wokaliści wyglądają trochę na lamusów na tej scenie, ale generalnie muza spoko koko i lubię takie rzeźnie posłuchać na niemasowym koncercie w klubie, lubie ten klimat słuchać live :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...