Skocz do zawartości
Sławek92

Yamaha Beech Custom 2 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zaszło kilka zmian, pozbyłem sie Bertranda, a w jego miejsce druga Yamaha beech Custom. Będą to bębny robocze, w użyciu głównie tomy 8 10 i 13 + centralka 20x16. Kolo Pearl Yellow. tomy 12 i 14 póki co w szafie, ale jeszcze nad nimi pomyślę :)

 

0281a31d77861abdmed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piekny zestawik:)miałem na niego chrapkę ale ten żółty kolor mnie odstraszył-w sumie myśle że w rzeczywistości może być ciekawy,masz dwa zestawy jakbys porównał 20 z 22?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masz dwa zestawy jakbys porównał 20 z 22?
22 łamie żebra :smile: ma strasznego kopa, gdyby nie to że jest dość ciężka i oczywiście spora to na pewno grałbym na niej gdzie się da.. co do 20 to brzmi jak typowa 20. Niczego jej nie brakuje, nie ma w sobie jakiegoś potwornego mięcha, ale jest na prawdę bardzo przyjemna. Przekonałem się do wyrobów Yamahy i polecam na prawde każdemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w klubie Beech :), sam bym zamienił moją 22" na 20" ;)

 

Wrzuć jakieś nagrania jak będziesz miał

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sławek92, podkupiłeś, będzie dym :biggrin:

 

A ten werbel - mimo, że OK - to jednak bym wymienił ;)

 

Myślałem, że ten kolor będzie oczo.......y , ale całkiem ładnie się prezentuje :)

No i możliwości konfiguracji fajne,aczkolwiek wolałbym 8,10,14 ;)

 

Fajny bęben :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i możliwości konfiguracji fajne,aczkolwiek wolałbym 8,10,14 ;)

14 jest w szafie w razie W, tez na początku tak myślałem ale okazało się że 13 ma zarąbiście dużo dołu i daje sobie radę :smile:
A ten werbel - mimo, że OK - to jednak bym wymienił ;)

A tez o tym myślę, ale na razie kasa mnie trzyma. na nagraniu jest nisko nastrojony, pierwszy raz tak nisko.. Wysyko brzmi o wiele lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12" też da się nastroić nisko i może robić za kocioł bez problemu :) Kwestia doboru naciągu i stroju.Fajny zestaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sławek92, brzydkie te bębny jak noc listopadowa :???:

 

Ja bym na Twoim miejscu je sprzedał ...

 

A najlepiej mnie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gtomek, ostatnio rozważam sprzedaż jednego zestawu to może4 niedługo napisze.. Bo w sumie mam takie dwa ;)

 

[ Dodano: 02-09-2013, 01:53 ]

Nowości się pojawiło sporo ;) Pearl Popcorn 10 x 6 , Zildjian avedis 18 16 i 8 , paiste signature full ride 20 zdjęcia niedługo :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...