Jump to content
bronostaj31

nazwa zespolu?

Recommended Posts

Koniecznie potrzebuje nazwy zespolu na wczoraj. Wiem ze nazwa powinna miec zwiazek z zespolem ale niestety czas nie pozwoli :( Mam propozycje "elektron" albo "absurd". Wolalbym cos polskiego i krotkiego, dobrze wpadajacego w ucho. Wielkie dzieki. Pozdrawiam :D

"Nieślubne Dzieci Proboszcza", "Brzeszczotem po jajach" - to bardziej metalowe.

Z języka zachodnich przyjaciół " Cumbajszpil" - jednocześnie polska pisownia. 2 w 1 :lol:

Prosić ludzi o wymyślenie nazwy zespołu ... porażka trochę

To trochę tak, jakbyś prosił o wymyślenie imion dla swoich dzieci ;)

Była już Defekacja, może Fekalia? Nie za bardzo wiem jakim zespołem jesteście. Bandą chłopaków_ pełnych życia ( tak jak np. My ;) ), czy już może " poważnym" zespołem?

Prosić ludzi o wymyślenie nazwy zespołu ... porażka trochę

No własciwie to chcialem sie dowiedziec ktore z tych: elektron i absurd jest lepsze i jesli zadne to jakies propozycje. Sytuacja jest nagla!

Nazwijcie się Darmowe Piwo. To podobno podbija trochę frekwencję na koncertach :lol: . A tak poważniej... pytanie ludzi, to chyba nie najlepszy pomysł. Albo czekasz, aż trafi Cię grom z jasnego nieba i nagle dostajesz "olśnienia" , albo otwierasz słownik ( mam nadzieję, że każdy posiada) i lecisz po przypadkowych pojęciach , aż trafisz na coś co Twoim zdaniem brzmi dobrze. U mnie ta technika zadziałała. Próbuj do skutku. Na koniec , jak coś już znajdziesz, to zbierz paru chłopa i stańcie na wolnym powietrzu. Potem wszyscy na raz drzecie ryło (oczywiście tę nazwę) na całe płuca jednocześnie trzymając piwo ( bez tego nie ma pary w płucach) . Jeśli nazwa przejdzie ten test i brzmi dobrze, to ew. można o niej pomyśleć.

jak na wczoraj to weźcie cokolwiek, nawet z tych dwóch. Potem jak Was trafi jak ten grom to zawsze możecie zmienić. Btw dla mnie dobra nazwa dla zespołu to taka, którą stosunkowo łatwo potem wygooglować/wyfejsować w wyszukiwarce (czyli coś charakterystycznego, akurat ani absurd ani elektron nie spełniają tego kryterium).