Skocz do zawartości
H4douken

Tanie cowbelle

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych perkusistów

 

ostatnio postanowiłem, że rozeszerzę brzmienie mojego zestawu kupując cowbell, jednak nie chcę inwestować w ten instrument zbyt dużych ilości pieniędzy. Przeglądając "krowie dzwonki" natknąłem się na wyroby spod znaków "Stagg" czy "Power Beat", których cena oscyluje w granicach 3 dyszek. I tutaj nasuwa się moje pytanie: czy któryś z forumowiczów miał styczność z tym sprzętem i może powiedzieć jak te wroby się sprawują? Ponieważ zastanawiam się nad zakupieniem któregoś z nich. Ogólnie wiem że firmy Stagg i Power Beat zasłynęły bardziej z niskiej ceny niż ze "szwajcarskiej" jakości, jednakże z tego co słyszałem to blachy stagga sprawują się dość dobrze jak na swoją półkę cenową. Więc może skoro stagg potrafi produkować przyzwoite blaszki w rozsądnej cenie to może z cowbellami jest podobnie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem i w sumie chyba nadal gdzieś mam cowbell no name, który zapewne niczym poza nazwą nie różni się od power beata i stagga. Brzmienie beznadziejne, zupełnie go nie słychać, a na dodatek bardzo szybko pękł na łączeniu.

Za 50 zł można dorwać już całkiem fajne, używane cowbelle Latin Pearcussion lub Pearl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam cowbell Ashton 8". Nie gram co prawda na nim bez przerwy, mam go niemal od nowości i nie narzekam. Spokojnie przebija się przez resztę zestawu, wyraźny sound. A kosztował 30zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1blast, napiszę za 10 lat, czy mi ashton pękł/powyginał się ;) myślę, że będzie w stanie takim jak obecnie (a "trochę" na nim gram ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...