Skocz do zawartości
rozstrojony_x2

Paiste 802 opłaca się ?

Rekomendowane odpowiedzi

ta aukcja byla za 240zl kup teraz tylko ktos zalicytował i zniknęło ja bym negocjował jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To już nie wiem. Czy licytować, czy dać 300zł i brać ;p

 

To zależy czy chcesz ryzykować żeby zaoszczędzić 20 zł, czy spokojnie kupić dobry HH w i tak spoko cenie :) To zależy czy potrzebujesz HH na już, czy możesz np. poczekać miesiąc, a może trafi się lepsza oferta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie trzeba na teraz. Więc chyba tak zrobie.

Ugadam z gościem i myślę ze poleci do mnie.

 

PS. Jeżeli chodzi o ten keyhole to nie ma się czego obawiać, nie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie ma na co czekać :) Jesli sam nie masz zamiaru dalej go powiększać to nie ma się czego obawiać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Alina69, pewnie, że nie mam ;)

Może dam sobie tego z key na dół, mimo że to TOP.

Wielkiej różnicy nie będzie raczej ;p

 

Top jest przewaznie cienszy i "crashowaty" a botton grubszy i brzmi troche bellowato wiec roznica jest ogromna ;) Mozesz sprawdzic na swoim dotychczasownym hh,mysle ze jak nawet nie masz takiej podstawowej wiedzy,doswiadczenia to nie kupuj.....

Osobiscie mam i polecam ci zakup sabiana Pro ostatnio sie ich duzo pojawilo swietne brzmienie w super cenie lub meinla rakera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam hihat z keyholem i w niczym on nie przeszkadza. Wystarczy sobie owinąć taśmą maszynkę i jest ok. Inna sprawa, że jak dla mnie, to 802 brzmi słabo. Nie lubię takiego brzmienia, jednak jeśli grasz ostrą muzę, to będzie dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaworki7, Też sobie myślałem o owinięciu taśmą maszynki.

Nie gram nic ciężkiego, w sumie jestem amatorem i pcham się w klimaty stylu bluesa i rocka, więc co polecasz?

Sabian XS20 godny uwagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś xs20 i był spoko, zdecydowanie lepszy od 802 (jak dla mnie). Nie aż taki ostry, bardziej uniwersalny. Warto się rozejrzeć za wyższymi seriami Istanbula - bardzo często zawodowe modele chodzą w cenach ok 400 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

390 zł to przesada, za tą cenę jednak można kupić coś lepszego. 320 za medium jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...