Jump to content
Sajmoon

Yamaha , czy ddrum

Recommended Posts

Witam

Mam pytanko dla doświadczonych. które bębny uważacie za lepsze?:

A.ddrum Dominion Maple Natural

Korpusy: 100% klon, 8 warstw bass/snare, 6 warstw tom

B.Yamaha Stage Custom Honey Amber

20x17 - Bass drum

10x8 - Tom tom

12x9 - Tom tom

14x14 - Floor tom

14x5.5 - Snare drum

C.ddrum Dominion Ash Black

Korpusy: 100% Jesion, 8 warstw bass/snare, 6 warstw tom

No akurat bym nie powiedział że Yamaha lepsza. Miałem styczność na koncertach [jako techniczny] z DDRUM Dominionem oraz ww Yamahą. I powiem szczerze że obie brzmiały świetnie. Wiadomo że inne właściwości ma Brzoza a inne Klon.

Różnica polega w samym wykończeniu. Jak to mawia mój kumpel, który ma Dominiona koloru Black "Dominion świetnie brzmi, tylko szkoda że wygląda jak gary za 1tyś zeta", chociaż Natural lepiej się prezentuje.

No akurat bym nie powiedział że Yamaha lepsza. Miałem styczność na koncertach [jako techniczny] z DDRUM Dominionem oraz ww Yamahą. I powiem szczerze że obie brzmiały świetnie.

:lol: :lol: :lol: :lol:

Przeczysz sam sobie -,-

westru napisał/a:

No akurat bym nie powiedział że Yamaha lepsza. Miałem styczność na koncertach [jako techniczny] z DDRUM Dominionem oraz ww Yamahą. I powiem szczerze że obie brzmiały świetnie.

Przeczysz sam sobie -,-

akurat sobie nie przeczy, bo powiedział jasno i wyraźnie że obie brzmiały świetnie, czyli są porównywalne a nie że yamaha lepsza. Ludzie czytajcie ze zrozumieniem bo sie z forum śmietnik robi tylko.

obie brzmiały świetnie, różnica jest w wykończeniu a ddrum wygląda jak beczki za kafla...z mojej dedukcji wynika, że yamaha wygląda w opinii lepiej i brzmi porównywalnie- moze to kobiece zboczenie ale jak coś jest tak samo dobre ale ładniejsze= lepsze.

Miałem już dwa Stage Customy (ze starej i nowej serii). Polecam te bębny. Solidne dobre granie za nieduże pieniądze. No i jeśli chodzi o wykonanie i wygląd to nie ma się co rozpisywać - Yamaha.