Skocz do zawartości
_Big_Mac_

[video] Echoe - Lose yourself

Rekomendowane odpowiedzi

Echoe powraca ;)

 

 

Z poważniejszego materiału, nowy album szykuje się na połowę roku - jak się uda wszystko nagrać i zmiksić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

utwor jest tragiczny, tak jak cala tworczosc tego bladego krasnala, ale

Wam ta przerobka nawet wyszla... tzn nie zmienia to faktu, ze nie da sie tego sluchac,

ale silac sie na obiektywizm stwierdzam, ze efekt koncowy jest pozytywny.

 

Co mnie razi? To Wasze facjaty^^

Perkman (czyli pewnie Ty;P) i wokalista ewidentnie nie nadają sie do teledyskow;)

A wlasnie na ich facjaty i przedziwne wygibasy jest najwiecej ujęć...

 

P.s. zapuśc włosy, łysina Ci nie służy;)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po solówce gitarowej spodziewałem się jeszcze większego wykopu ;)

Na plus brzmienie i oczywiście profesjonalne granie.

 

Ale co to - czy Wasza autorska muza nie podoba się ludziom, że idziecie w taką muzę? Czy to po prostu przerywnik w psychodeliczno-progresywnym codziennym tworzeniu? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hitman za garami! :O

Cóż w końcu przeszedłeś na zasłużoną emeryturę :)

Cover zacny!

pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak koleś ocenianie innych kolesi (zwłaszcza jeżeli chodzi o muzykę) zaczyna od wyglądu, czy ładni czy nie, jakie włosy i facjaty to chyba coś z nim nie tak albo z orientacją. Sprawa dziwna.

 

Kawałek bardzo fajny, słucha się dobrze, jak dla mnie lepszy niż oryginał. Wyglądu nie będę oceniał, to nie lux drummerette czy inne grające dupaki żeby coś dodawać ;)

 

BiedaQ to niezły troll, a sam pokazał kiedyś swoje ''granie'' na rozlatującej się perce pookrywanej jakimiś szmatami, sam ryjka o dziwo nie pokazał a taki specjalista od imidżu :lol: może jest i brzydal i do tego nawet grać nie potrafi zarazem ? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna przerobka, zasili moja setiliste do biegania!

 

PS: Oj, chyba mamy ,,cieplego" kolege na forum. Jakby za garami siedziala jakas fajna dupka, to pewnie tez bym zaczal od opisu wygladu ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa :)

 

Ale co to - czy Wasza autorska muza nie podoba się ludziom, że idziecie w taką muzę? Czy to po prostu przerywnik w psychodeliczno-progresywnym codziennym tworzeniu? ;)

 

Przerywnik / robienie sobie jaj ;) Teledysk nagrany zerowym kosztem przez kolegę, gary nagrane "przy okazji" nagrywając materiał na nowy album, gitary dograne w domu (w "studiu" z filmiku).

Nowa płyta będzie progresywnie-fajowa, coverów nie będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie super, bardzo lubię oryginalną wersję tego utworu, a powiem, że po pierwszym przesłuchaniu poczułem, iż wasze wykonanie ma "to coś" :smile: Ode mnie szczere wyrazy uznania i życzę Wam powodzenia ;)

 

A co do kolegi BiedaQ to sądzę, że wszystko, co potrzebne do ocenienia jego niezwykle barwnej osobowości zawarł on sam w swej wypowiedzi :lol: O to właśnie chodzi, by nie tracić czasu na takich jak on... Nie wiem, czy jego ocena na temat waszego wyglądu była spowodowana zazdrością o muzykę, czy czymkolwiek innym... Miejmy nadzieję że kiedyś posiądzie choć połowę twoich umiejętności :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...