Jump to content
Van_horn

Pokrowce... Avant vs DC

Recommended Posts

Myślę nad pokrowcami na cały set.. Rozważam 2 propozycje : Jedną sklepu Avant Drum Shop Signature oraz pokrowce DC Signature? Które wg. was są lepsze? Czy to prawie to samo?

Z Avanta wychodzi tam coś koło 712 czy coś takiego a z DC koło 860 nie pamiętam dokładnie.. I pojawia się pytanie czy warto dołożyć czy ta tańsza opcja też jest kozak ;)

jesli chodzi o miekkie pokrowce to ja bym wybral Ludwimar - mialem Canto (DC), Rockbag, Avant az w koncu trafilem na Ludwimar i ich juz nie zmienie

ale jak chcesz kupic nowe to mozna sie rowniez w tej cenie pokusic o uzywane sztywne case'y - jaka masz konfiguracje?

Ja używam pokrowców Avanta u jestem zadowolony. Ale z DC mam do porównania tylko pokrowiec na talerze i torbę na hardware więc ciężko to rozstrzygnąć. Jak dla mnie spokojnie możesz brać z Avantu, skoro jest taka różnica w cenie, bo beczki bezpieczne będą na pewno.

RAudT, 22x18, 10x7, 12x7, 14x12, 16x15, 14x5.5 ;) Właśnie myślę nad jakimiś case ale nie wiem czy dorwę w tej cenie na całość ;) Dasz link do tych Ludwimar albo przybliżysz mi jak to wygląda cenowo?

Też mam te z Avantu, ale nie są one mega wytrzymałe niestety. Pomimo dość przemyślanego pakowania - przecierają się dość szybko (przede wszystkim od centrali). Mimo wszystko zawsze lepiej wozić gary w czymś takim niż w niczym.

Na hardware mam torbę pearla i jest bardzo w porządku i nie taka bardzo droga nawet.

RAudT, 22x18, 10x7, 12x7, 14x12, 16x15, 14x5.5 ;) Właśnie myślę nad jakimiś case ale nie wiem czy dorwę w tej cenie na całość ;) Dasz link do tych Ludwimar albo przybliżysz mi jak to wygląda cenowo?

z Ludwimarem jest jeden problem - nie maja porzadnego dystrybutora i zeby cos u nich kupic najlepiej kontaktowac sie z nimi besposrednio:

http://www.ludwimar.pl/shoper5/pl/p/ZESTAW-5-POKROWCOW-NA-PERKUSJE/72

na dole masz telefon, zapewniam ze warto, cenowo chyba sa podobni ale tu chodzi o jakosc

jesli uzywane sztywne casey to bralbym w ciemno to - dla mnie takie futeraly sa lepsze niz Hard Case

http://allegro.pl/futeraly-pokrowce-case-na-perkusje-6szt-nomad-usa-i3167921438.html

Nie miałem do czynienia z pokrowcami z Avanta, ale kilka miesięcy temu kupiłem pokrowce od chłopaków z Drumcenter i jestem bardzo zadowolony. Na mojego Pearla VBL nadaja się doskonale, bębenki sa dobrze zabezpieczone, a pokrowce wygladaja jak nowe, a zaznaczam że używam ich dość intensywnie :D.

Kumpel ma z Avanta już 4 rok i tylko od blach się rozpruł bo nawalił tego złomu z 5 ton ale te z DC niby są grubsze itd. i tu pojawia się pytanie :D Brać Avant czy DC? Prosiłbym o w miare szybką odpowiedź ;) Nie proponujcie innych tylko piszcie ;)