Skocz do zawartości
marcinns

Bębny 4000-4500 złotych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Szukam profesjonalnych bębnów w okolicach 4 tysięcy złotych (może być trochę więcej lub trochę mniej MAX 4500) zależy co się trafi. Interesuje mnie shell z werblem lub bez. Preferowałbym raczej 'świeże egzemplarze' niż 20 letnie igły.

 

Co polecacie w tych pieniądzach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam raczej używanych bębnów bo w tej cenie nie kupię nowych z półki profesjonalnej. Dlatego proszę o pomoc forumowiczów. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie ograsz, a później będziesz szukał w necie używanych modeli. 4500 to dużo kasy, bardzo dużo zawodowych zestawów jest dostępnych i nikt nie odpowie, co będzie dla Ciebie lepsze - masters, renown, saturn czy może coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jak już się pakować w profesjonalny sprzęt, to najpierw lepiej ograć, a co więcej nawet nie tyle w sklepie, a konkretne egzemplarze, które masz zamiar kupić, bo z tym też bywa różnie (dwa te same modele z danej serii mogą się bardzo różnić)...

Ja mam cały czas bardzo pozytywne odczucia związane z klasycznym Masters Custom MMX Pearla. Jeszcze nie trafił się słaby egzemplarz, a grałem już na około trzydziestu... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(..)

Preferowałbym raczej 'świeże egzemplarze' niż 20 letnie igły.(..)

 

nie trac wiary w vintage ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...